2013 Yeni Sezon Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

platformlu_ayakkabi_modelleri_2013_202013 Yeni Sezon Platform Topuklu Ayakkabı Modelleri

Ayakkabılar her yıl yepyeni tarzları ile alıcılarına sunulmaya devam ediyor. Özellikle kısa boylu bayanların tercih ettiği, ya da uzun olmayı seven bayanlara hitap eden platform ayakkabılar yine günlük modellerden gelinlik ayakkabılara kadar, gece ayakkabı modellerinden spor ayakkabı tarzlarına kadar her modelde farklı çalışmaları kolaylıkla bulabilirsiniz.

Yeni sezon platform topuklu ayakkabılar özellikle gizli olarak tasarlanıyor ve göze daha şık bir görüntü kazandırıyor. Böylelikle ilk bakıldığında fazla topuk göze çarpmıyor ve ayaklarda daha estetik duruyor. Sizlerde özellikle gizli platform ayakkabı modellerini seçerek şıklığınızı her ayakkabı için tamamlayabilirsiniz.

Özellikle 2013 platformlu ayakkabı modellerinde sıkça karışık desenler kullanılmış. Daha çok çiçek desenlerinin çok yakıştığı modeller özellikle kotların altında çok şık duruyor ve gece gezmeleri içinde kolaylıkla uyarlanabiliyor. Siz siyahtan vazgeçemem diyorsanız, sade ve düz bir siyah platformlu ayakkabı alabilirsiniz.

Özellikle erkeklerin kız arkadaşlarına hediye alırken en çok tercih ettiği ün gruplarından olan bu modeller, verilen her kadını fazlası ile mutlu edecektir. Her ayakta kolaylıkla uyum sağlamayı bilen ve giyildiğinde fazla rahatsızlık vermeyerek rahatlığı ön plana çıkaran platform ayakkabılar ile artık bayanlar bir adım daha öne çıkıyorlar.

Büyük markaların son 5 yıldır sürekli yeni çalışmalar ile piyasa sunduğu ve asla kimsenin vazgeçemediği platformlu ayakkabı modelleri daha uzu bir süre moda olacak gibi. Kışın bot tarzında olanları, yazın ise yanları açık modellerin daha çok talep gördüğü bu modeller ile artık sizlerde mevsime göre rahatlıkla kullanabilirsiniz. Hemen yeni sezon platformlu bir ayakkabı alın ve modadan uzak kalamayacağınız tüm rakiplerinize gösterin her zaman önce ve her zaman bir adım daha güzelliğe yaklaşmak için modaya uyum sağlayın ve yakında takip etmeyi bırakmayın.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık