2014 Örgü Bere Şapka Modelleri

2014 Örgü Bere Şapka Modelleri

Ev kadınları için kışın vazgeçilmez örgülerinde örgü şapka ve bere modelleri 2014 kışında en trend çağını yaşıyor.Kışın en çok ihtiyaç duyduğumuz bizi hem sıcacık tutan hemde şık duran örgü şapka modelleri için bir çok yeni model ile yeni bir tarz yaratabilirsiniz.Yeni bere ve şapka modeli ve örneği arayışındaysanız hazırladığımız yazımızı ve galerimizi görmenizi tavsiye ediyoruz.

2014 bere modelleri kış örgülerinde, yılı trendleri olan baştan aşağı tüm renklerin yer aldığı galerimiz den sizde stilinize uygun olan örneği seçin.Bol kesilmiş bere örnekleri, yandan bol şapka örnekleri, ve kuyruklu bere şapka modelleri yine en şirin 2014 bere şapka örnekleri arasında.Bu yıl trendler arasında zıt renklerin trendi var.Mavi bir bere ile kırmızı bir atkı kullanabilirsiniz .
bayan-şapka-modası-2014
Örgü ve Elişleri becerileriniz iyi ise bu soğuk kış aylarında, size sıcak hissetirecek her zaman geleneksel süs olarak da kullanabileceğiniz beyaz, soluk pembe, parlak mavi, bordo gibi moda renklerde ve alacalı renklerde kadınlar için en moda şapka bere modellerimize bakın. bunların yanı sıra doğal renk kürk şapka hala popüler.

Kış 2013-2014 için kadın moda şapkalar sadece bir şapka değil, aynı zamanda bir moda öğesidir. Peki, neden kendiniz için güzel bir kış şapka ve bere seçmiyorsunuz ?
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık