Ağırlık Eldiven ve Kemer Modelleri

Rahat-Ağırlık-Eldiven-ModelleriAğırlık Eldiven ve Kemer Modelleri

Sıkı bir vücuda sahip olmak için düzenli egzersiz yapmak gerekir. Egzersiz yaparken kullanacağınız ekstra ağırlıklar ile daha kısa sürede form tutabilirsiniz. En yeni ağırlık eldiven ve kemer modelleri ile egzersiz yaparken ekstra ağırlık kullanabilir ve zaman kaybınızı önleyebilirsiniz.

Kauçuk ve silikon destekleri sunan ağırlık eldiveni avuç içlerinizin zarar görmesi engeller. Unisex olarak üretilen ağırlık eldivenleri bay ve bayanlar tarafından rahatlıkla kullanılabilmektedir. Likralı kumaş bulunduran model elinize rahatça uyum sağlayabilmektedir.

Bilek burkulma ve incinmelerini önlemek adına bileği 2 kat saracak şekilde lastik bulunduran modelde özel hava alabilir kumaş kullanılmaktadır. Bu sayede herhangi bir cilt problemi ile karşılaşmaz, koku ve rahatsızlık hissi vermez.

Başparmak kısmında bulunan kumaş kısmı ile terinizi silebilirsiniz. Ağırlık ve halter çalışmalarınızda belinizin zarar görmemesi için ağırlık kemeri kullanabilirsiniz. İç dolgusu sayesinde belinize tam koruma sağlayacaktır.

Bu sayede olası sakatlanmalara riskine karşı belinizi koruma altına alabilirsiniz. 15 cm genişliğinde beli destekleyen kısmı bulunan modelde 1 cm kalınlığında silikon materyal bulunmaktadır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık