An-Deva Hayat Hastanesi Randevu Ve Adres Bilgileri

An-Deva Hayat Hastanesi Randevu Ve Adres Bilgileri

Türkiye’deki ölümlerin % 50’si kalp hastalıklarından kaynaklanıyor. 15 yıl önce sık görülen romatizmal kalp hastalıklarının yerini, artık koroner damar hastalığı, dejeneratif kapak hastalıkları ve anevrizma gibi problemler alıyor.

Nüfusun yaşlanmasına bağlı olarak da kalp hastalıklarının görülme riski artıyor ve 2 milyon 800 bin koroner kalp hastası olduğu tahmin ediliyor. Bu hızla artmaya devam ederse ülkemizde 2020 yılında, 5 milyon 600 bin koroner hasta olacağı tahmin ediliyor.

An-Deva Hayat Hastanesi, insanın en temel hakkı olan “sağlıklı yaşam” hakkını en kaliteli ve güvenilir şekilde sunmayı kendisine ilke edinmiştir.

Antalya gibi gerek ülkemiz, gerekse dünya turizmi için önemli bir yeri olan şehrimizde hizmet vermekte; Antalya’yla sınırlı kalmayıp tüm bölgenin kalbini dinlemektedir.

An-Deva Hayat Hastanesinin yolculuğu 2001 yılında başladı ve bu tarihten itibaren Türkiye’nin ilk ve tek özel kardiyoloji ve kardiyovasküler cerrahi ağırlıklı çalışan hastanesi oldu.

Bu konumun getirdiği sorumluluk gereği kaliteli hizmeti, güler yüzlü personeli, uzman kadrosu ve bilimsel gelişmeler doğrultusunda sürekli yenilenen teknik altyapısıyla çalışan

An-Deva Hayat Hastanesi, halkımızın güvenini ve takdirini kazandı. 2001’den günümüze, binlerce anjiyo ve diğer girişimsel işlemler, binlerce ameliyat gerçekleştiren An-Deva Hayat Hastanesi, günde 200 muayene ile hızlı ve güvenilir sağlık hizmetinin adresi oldu.

Ülkemizde sağlık alanında yaşanan hızlı değişimi, kadrosuyla, teknik altyapısıyla ve insana verdiği değerle daima yakalayan An-Deva Hayat Hastanesi, kalplerde atmaya devam edecek…

Çünkü kalpler attığı sürece hayat vardır…

İletişim

Adres : Bayındr Mah. 325 Sk. No: 39 Antalya
Telefon: 444 2 112
Fax : 0 242 335 00 04
E-mail : iletisim@andeva.com.tr

Doktorlar

» Acil Servis ve Ambulans Hizmetleri
Dr. HARİS UJKANOVIC
Dr. HÜLYA ÖNAL
Dr. MUHAMMET ÖLMEZOĞLU
» Beslenme ve Diyet
Diyetisyen SIDIKA ORHUN
» Dahiliye (İç Hastalıkları)
Uz. Dr. EROL AKYÖN
» Kardiyoloji
Uz. Dr. GÜRHAN GÜNAY
Uz. Dr. HÜSEYİN ONUR ŞAHİN
Uz. Dr. KENAN MİNARECİ
Uz. Dr. SUAT YORGANCI

» Anesteziyoloji ve Reanimasyon
Uz. Dr. TÜLAY ÖLMEZ
» Biyokimya
Uz. Dr. ABDÜLBAKİ ŞAHİN
» Kalp Damar Cerrahisi
Op. Dr. MUSTAFA KAR
Op. Dr. ŞAHİN KAPAN
» Üroloji
Op. Dr. MEHMET TEZER

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık