Ankara KartalGöz Merkezi Randevu adres ve telefonu

kartal göz  hastanesiAnkara KartalGöz Merkezi Randevu adres ve telefonu

KartalGöz, Göz Hastalıkları Merkezi, donanımı, deneyimli medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, konusundaki gelişmeleri yakından izleyerek, Kartal, Pendik ve Fethiye’deki üç şubesinde göz sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Çağdaş değerleri, bilimselliği, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş yelpazedeki hizmetleri, hasta haklarına saygılı, nitelikli ve uzman kadrosuyla mükemmel seviyede sunmayı hedeflemektedir.

KartalGöz, faaliyetlerinde özellikle şu iki unsuru sunmayı gözetmektedir: Gösterişten uzak ama nitelikli bir hizmet vermek, dostluk ve iyi niyetin sürekli ve samimi yaşandığı bir ortamı yaratmak.

Kurulduktan sonra sadece üç yıl içinde, yakın bölgemizin kucaklayıp bağrına bastığı bir göz sağlığı kurumu haline gelen KartalGöz’e bugün artık ülkemizin her yöresinden çok sayıda hastamız ulaştığı gibi, yurt dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 481

Adres : Eskişehir Yolu Ziyabey Caddesi
2. Sokak No:9 Balgat / ANKARA

Telefon : 0312 285 05 08

Fax : 0216 354 00 99

E-posta : info@kartalgoz.com

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık