Anubis Temel Cilt Bakımı

temel_cilt_bakimiAnubis Temel Cilt Bakımı

Güneş, sigara, hava kirliliği, stres, deniz ve klordan dolayı ciltte oluşan tüm zararların kırışıklık, güneş lekeleri, kalınlaşma, nem kaybı, çiller, sivilcelerde artma, kılcal damarlarda belirginleşme ve sarkma; saçlarda kuruluk, matlaşma, çabuk kırılma gibi sorunların çözümü için cildin yapısına uygun günlük bakım ürünleri kullanılması gerekir.

Cilt bakımları mutlaka uzmanların görüp, tayin edecekleri tedaviler yolu ile yapılmalıdır. Aksi takdirde hem zamanınız hem de paranız boşa gidecektir.

Bariyer görevi gören cildimizin ancak yapısına uygun ürünlerle bakım ve tedavilerinin yapılması sonucu sağlık elde edilebilir. Serumlar, gece kremleri, kırışık açıcı kremler gibi yenileyici, onarıcı, sıkılaştırıcı bakım ürünlerinin yaşlanmayı geciktirici etkileri ancak medikal cilt bakımları ile elde edilebilir.

Günümüzde Kozmetik ve derma kozmetiklerin bu denli çeşitli olması seçimde zorluklara neden olur. Ancak cildinize uygun olan ürünlerin, uygun dozlarda kullanılmasıyla sağlıklı bakımlar, tedavi ve yaşlanmanın geciktirilmesi mümkün olurken kozmetiklerin neden olduğu hasarlar da engellenebilmektedir.

Bilinmelidir ki uygun olmayan ürün kullanımı tedavi etmek bir yana sorunların daha da artmasına ve yenilerinin eklenmesine (sivilceler, lekeler…) neden olur.

Bu nedenledir ki uzman önerisiyle cildinizin o anki ihtiyacına göre ürünler düzenli olarak kullanılmalıdır. Unutmayalım ki pahalı ürün her zaman uygun ürün değildir.

Tedavi Programı: Temel ve düzenleyici cilt bakımları cildin ihtiyacına göre değişmekle birlikte genelde ayda bir uygulanır.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık