Atagöz Göz Hastalıkları Merkezi Hatay Şubesi Randevu adres ve telefonu

atagoz-goz-hastaliklari-merkeziAtagöz Göz Hastalıkları Merkezi Hatay Şubesi Randevu adres ve telefonu

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi çatısı altında, hastalarımıza bilimsel araştırmalarımızla desteklediğimiz iyi ve emniyetli tedavinin yanı sıra güleryüz, sıcak yaklaşım, güven ve kaliteli hizmetimizi de sunmaktayız. Bu çatı altında her zaman ve her yerde göz hastalığı ile ilgili sorunlarınıza ve sorularınıza cevap bulabileceğinize inanıyoruz.

Teknolojinin bize sunduğu tüm olanakları, doktorlarımızın ve yetişmiş sağlık personelimizin bilgisi dahilinde siz hastalarımızın hizmetine sunmak ve Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezinden ayrılırken gözlerinizdeki ışıltıyı görmek bizleri mutlu edecektir.

“Bize Güvenin, Gözünüze Gözümüz Gibi Bakalım…”

VİZYONUMUZ

Günde 24 saat kesintisiz hizmet veren Türkiye ve Türkiye dışında da referans merkezi olarak kabul edilen, tanı ve tedavide lider bir kurum olmak.

MİSYONUMUZ

Atagöz Göz Hastalıkları ve Lazer Dal Merkezi’nin hedef ve ilkeleri doğrultusunda, Türk tıbbi çalışmalarının uluslararası düzeyde rekabet edebilirliğini ve sürekli gelişmesini sağlamak amacıyla, göz hastalıklarında doğru tanı ve tedavide lider olan, uzmanlık alanlarında inceleme, danışmanlık ve eğitim hizmeti vererek sağlık sisteminde mükemmelliği yakalayan bir kurum olmaktır.

HATAY ŞUBESİ

Telefon : (0232) 231 45 45

Fax : (0232) 243 90 91

E-Posta : hatay@atagoz.com.tr

Adres
: İnönü Cad. No: 443 /17/18 Hakimevleri – İZMİR

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık