Audi Sedan Modelleri Resimleri

Avrupa-Sedan-ModelleriAlman otomotiv devi Audi firmasının kökeni 1899 yılına kadar dayanır. Günümüzde Wolkswagen grubunun bir parçası olan Audi dünyanın en prestijli markalarından biridir.

Audi A4 modeli firmanın sedan modellerinden birisidir. Motor kaputu üç boyutlu şekilde biçimlendirilen model aynı zamanda yumuşak bir görünüme sahiptir. Xenon plus farları bulunan modelin homojen LED gündüz far şeridi özelliği de bulunmaktadır.

Zarif ve dengeli bir görüntüye sahip Audi A4 modeli uzun bir tavan çizgisine sahiptir. İç mekanında krom süslemeler kullanılan modele, opsiyonel olarak sunulan alüminyum Trigon seçeneği ile spor bir görünüm kazandırılabiliyor.

Aracın ön koltukları ısıtmalı ve havalandırmalı yumuşak bir yapıdadır. Araçta opsiyonel olarak sunulan 3 bölgeli klima seçeneği mevcuttur. Sürücü, ön yolcu ve arka bölüm için ayrı ayrı ayarlanabilen klima hava sıcaklığını ve güneş ışığını ölçebilen elektronik bir sensöre sahiptir.

Bu sayede iç mekanın sıcaklığına göre otomatik olarak devreye girebilmektedir. Audi A4 1.8 turbo fsi modelinde 170 hp güç bulunmaktadır. 63 litre yakıt deposu bulunan model şehir içinde 6,9/100 km yakıt tüketmektedir. Azami hızı 225 km olan araç 100 km hıza 8,3 saniyede ulaşabilmektedir. En yeni Audi sedan modelleri için aşağıdaki görsellerimize bakabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık