Av Tüfekleri Pompalı Tüfekler

Av Tüfekleri Pompalı Tüfekler
POSEIDION
Poseidon markasıyla adıyla üretilen Pompalı, 12 kalibre 1 3/4″ fişek yataklı tüfekler ( 44 mm ) özel Minisell fişek atma kabiliyetine sahiptir. Silindir şok, sentetik Dipçik li olarak üretilmektedir. Minishell Gez olarak adlandırılan özel ayarlı bir nişangaha sahiptir. Hafifliği, ebat olarak küçüklüğü kullanımına büyük bir rahatlık kazandırmaktadır.


Karatay Taktik

Karatay Taktik adıyla üretilen Pompalı, 12 kalibre 3″ Magnum ( 76 mm ) fişek yataklı tüfekler tabanca kabze ve katlanır dipçiği ile hem normal bir tüfek, hem de katlanır dipçiği katlayıp tabanca kabzesiyle kullanma imkanı mevcuttur. 12 Numara 24 gr dan Magnum fişeğe kadar her türlü fişeği atma kabiliyetine sahiptir. Silindir şok, sentetik dipçik li olarak üretilmektedir. Taktik Gez olarak adlandırılan özel ayarlı bir nişangaha sahiptir.

Karatay 20

Karatay 20 adıyla üretilen Pompalı, 20 kalibre 3″ Magnum ( 76 mm ) fişek yataklı tüfekler 20 numara 25 gr dan Magnum fişeğe kadar her türlü fişeği atma kabiliyetine sahiptir. Namlusuna takılan değişik fonksiyonlu şok çeşitleri, kullanımına büyük etkinlik kazandırmaktadır. Dipçik ve Elkundağı sentetik veya seçilmiş cevizden üretilmektedir.
Karatay Maxi Mag

Karatay markasıyla üretilen Maxi Mag tüfekler Pompalı, 12 kalibre 3 1/2″ Magnum ( 89 mm ) fişek yataklı üretilmektedir. 12 Numara 3″ ve 3 ½” 28 gr dan Magnum fişeğe kadar her türlü fişeği atma kabiliyetine sahiptir. Namlusuna takılan değişik fonksiyonlu şok çeşitleri, kullanımına büyük etkinlik kazandırmaktadır. Dipçik ve Elkundağı sentetik veya seçilmiş cevizden üretilmektedir. Beğendiğiniz sentetik dipçikli ürünü size sunulan kamuflaj seçeneklerinden dilediğiniz desenle kaplı olarak isteyebilirsiniz. Namlu ucundaki delikler nişan hattının bozulmamasını sağlar.

Karatay Magnum

Karatay markasıyla üretilen Pompalı , 12 kalibre 3″ Magnum ( 76 mm ) fişek yataklı tüfekler Magnum, mariner ve camo isimleriyle üretilmektedir. 12 Numara 3″ 24 gr dan Magnum fişeğe kadar her türlü fişeği atma kabiliyetine sahiptir. Dipçik ve Elkundağı sentetik veya seçilmiş cevizden üretilmektedir. Beğendiğiniz sentetik dipçikli ürünü size sunulan kamuflaj seçeneklerinden dilediğiniz desenle kaplı olarak isteyebilirsiniz.

bilgiler internetten alıntı ve derlemedir

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık