Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi adres ve telefon numarası

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi adres ve telefon numarası

başkanlığında çalışmalarını sürdüren Bahçeci Kadın Hastalıkları ve İnfertilite Grubu, infertilite ve tüp bebek, jinekoloji, gebelik ve doğum takibi, erkek infertilitesi, aile hekimliği ve beslenme danışmanlığı, psikoloji ve psikoterapi, endoskopik cerrahi konularında hastalarına hizmet vermeye devam ediyor.

1996 yılında Alman Hastanesi’nde Kadın Sağlığı, Doğum ve Tüp Bebek Merkezi’ni kuran Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, 1997 yılında Nişantaşı Bahçeci Kadın Hastalıkları, Doğum, Teşhis ve Tedavi Merkezi’ni açtı.

Ardından Azerbaycan Bakü’de Tüp Bebek Merkezi, Kıbrıs Mağusa Yaşam Hastanesi içinde Ortadoğu ve Balkanlar Tüp Bebek Merkezi’ni kuran Bahçeci Ekibi, 2007 yılında Koşuyolu Umut Tüp Bebek Merkezi’ni, 2008 yılında Irak Erbil’de Hawler IVF Merkezi’ni kurdu. 2010 yılında Kosova Priştine’de Bahçeci IVF Merkezi’ni hizmete sokan Prof. Dr. Mustafa Bahçeci, Bağdat’ta Alwaziria IVF Merkezi’ni açmıştır.

2009 yılında Alman Hastanesi ile yollarını ayıran Bahçeci Ekibi, 2010 Kasım’ında Fulya Kadın Sağlığı ve Tüp Bebek Merkezi’nde yeni yerinde hizmet vermeye devam ediyor.

Adres Bilgileri ve İletişim Formu

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi

Adres
Koşuyolu Mah. Koşuyolu Cad.
No: 26-28, Koşuyolu 34718
Kadiköy / İstanbul

Telefon +90 (216) 545 55 55

Faks +90 (216) 340 80 00

Web sitesi http://www.umuttupbebek.com

E-posta info@umuttupbebek.com

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bahçeci Umut Tüp Bebek Merkezi adres ve telefon numarası Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık