Bayan Plaj Terlik Modelleri

2013-Bayan-Terlikleri-500x168Bayan Plaj Terlik Modelleri

Yaz sezonuna girmemize çok az zaman kaldı. Yaz sezonu yaklaşması ile birlikte en yeni bayan plaj terlik modelleri de birçok mağazanın vitrin ve raflarında yerini geldi.

Yaz ile özdeşleşen canlı renklerin hakim olduğu bayan plaj terlikleri renk çeşitliliğinin yanı sıra model çeşitliliği ile de dikkatleri üstüne çekmekte.

Parmak arası, klasik,ince topuk, dolgu topuk, mantar topuk modelleri gibi birçok modele sahip olan bayan plaj terliklerinin elbette son yıllara damgasını vuran modeli parmak arası ve dolgu topuk modeller.

2013 yaz sezonuna sayılı günler kaldığı bu günlerde 2013 yaz sezonuna damgasını vuracak bayan plaj terlik modelleri birçok lider markanın öncülüğünde çoktan üretildi bile.

Sahil yada plaj haricinde de bayanların tercihi olan terlikler son derece şık modelleri ile günlük kullanımını her geçen sezon arttırmakta.

Adidas, Nıke, Polaris, Twigy, Puma, Quiksilver gibi birçok markanın lider firma olarak adlandırıldığı bayan terlik furyasının 2013 modellerine göz atmak isterseniz yazımızın altında yer alan “ En Yeni Bayan Plaj Terlik Modelleri ” adlı galerimize göz atabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık