Bilgisayardan Instagrama Fotoğraf Yükleme

Bilgisayardan ’a Fotoğraf Yükleme

Günümüzün en popüler fotoğraf ve video paylaşma uygulamalarından birisi hiç kuşkusuz , ve işletim sistemini kullanan cihazlar için kullanılabilir olan popüler sosyal medya uygulamasının aynı zamanda birde web sürümü bulunuyor.

Ancak Instagram’a resmi web sitesi üzerinden fotoğraf yüklemek maalesef mümkün değil. Bu durumda imdadınıza birdunyabilgi.org olarak yetişiyoruz ve sizlere bilgisayarınız üzerinden oldukça kolay bir şekilde Instgram’a nasıl fotoğraf yükleyeceğinizi aktarıyoruz.

Adım Adım Bilgisayardan Instagram’a Fotoğraf Yükleme

Eğer bilgisayarınızda bulunan fotoğrafları telefonunuza aktarmadan, direkt olarak Instagram hesabınıza yüklemek istiyorsanız, yapmanız gereken tek şey isimli programı bilgisayarınıza kurmak.
Gramblr Nasıl Kullanılır?

Bir kaç basit adım ile bilgisayarınızdaki fotoğrafları Instagram hesabınıza aktarabileceğiniz Gramblr, sadece .jpg uzantılı dosyaları destekliyor ve ekleyeceğiniz resmin boyutunun en fazla 650 x 650 olmasına izin veriyor.

Gramblr‘ı bilgisayarınıza kurduktan sonra program ile Instagram hesabınızı eşleştirmeniz gerekiyor. Daha sonrasında bilgisayarınızdan paylaşmak istediğiniz fotoğrafı “Choose File” yazan yere tıklayarak seçiyor ve “Upload” tuşuna basarak programa yüklüyorsunuz.

Son olarak ise eğer dilerseniz “Caption” satırına fotoğrafınız ile ilgili bir başlık veya hashtag ekleyerek fotoğrafı Instagram‘a gönderiyorsunuz

Dilerseniz ve butonlarını kullanarak hızlı bir şekilde fotoğrafınızı bu platformlarda da paylaşabiliyorsunuz.

Windows XP, Vista, 7, 8 ve Mac OSX ile uyumlu olan uygulamayı indirmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Gramblr uygulamasını kullanmak kişinin kendi sorumluluğu altındadır. Yapacağınız işlemlerden birdunyabilgi.org sorumlu değildir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık