Buca Kaynaklar Gölet Alanına Nasıl Gidilir

Suni Göl Rekreasyon alanıBuca Kaynaklar Gölet Alanına Nasıl Gidilir

Buca Gölet, Ege bölgesinin ve İzmir’in en gözde dinlence ve eğlence merkezlerindendir. 167 Bin m2 alan üzerinde kurulmuştur. Buca Belediyesi tarafından 1998 Nisan ayında yapımına başlanan Buca Gölet Regreasyon Alanı yaklaşık bir sene sonra, 1999 yılı Mart ayında halkın hizmetine sunulmuştur.
İçerisinde 300 kişilik Balık Restoran, 600 kişilik Et – Fast Foot, 200 kişilik kafeterya, Amfitiyatro, Piknik Alanı, Gölet Bar, Hobi Bahçeleri, Seyir Terasları, Çocuk Oyun Setleri, Market, Hayvan Padoğu ve Otopark yer almaktadır. Bahar ve Yaz aylarında binlerce vatandaşla dolup taşan Gölet’de konser, tiyatro ve diğer etkinliklere mekan olan amfi tiyatro, piknik alanı, şehrin bunaltıcı havasından uzaklaşmak isteyenlere sunulan hobi bahçeleri, seyir terasları ile halkın hizmetindedir.

Buca Gölet İçerisinde Yeralan Tesisler

Anfi Tiyatro,Oyun Parkı,Balık Restaurant,Düğün Salonu,Et Restaurant,İnegöl Köftecisi,Hobi ve eğlence mekanları bulunmaktadır.

Buca Gölet’e Nasıl Gidilir

BELEDİYE OTOBÜSLERİ ULAŞIM
878.Şirinyer Aktarma Merkezi – Kabristan – Balık Hali – Buca Gölet – Sebze Hali
604.AYAKKABICILAR SİTESİ – SEBZE HALİ

Buca Gölet’e Bornova’dan nasıl gidilir?

bornova’dan 515’e bin üçkuyular’da in. (buca’da da üçkuyular var.) orda parkın köşesinden minibüsler kalkıyor gölet’e. kime sorsan gösterir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık