Chalah By Çağla Aksu 2014 İlkbahar Yaz Modelleri

chalah-by-cagla-aksu-2014Chalah By Çağla Aksu 2014 İlkbahar Yaz Modelleri

Tesettür giyim sektörüne yeni bir soluk “Chalah By Çağla Aksu”…Tasarım dünyasına çok önce katılmış olmasına rağmen, kendi özel koleksiyonu için tecrübe edinmeyi yeğleyerek eğitimini tamamlayan Çağla Aksu, artık yeni koleksiyonunu görücüye çıkarmanın heyecanını yaşıyor.

Çağla Aksu 2011 yılında mezun olduğu İstanbul Ticaret Üniversitesinden aldığı Moda ve Tekstil eğitiminin hemen ardından Nişantaşı’nda bir moda evinde tasarımcı olarak işe başladı. Bununla birlikte kalıp bilgisinin kişiye özel tasarımlarda önemli olduğunun bilincinde olan Çağla Aksu Kariyer Eğitim Kurumlarında modelistlik eğitimini tamamladı.

Gelinlik ve abiye tasarımları yaparak meslek hayatına adım atan tasarımcı çalıştığı firma için bir çok defa hazır giyim koleksiyonuda hazırlamıştır. Tasarımcı Ocak 2014 ayı itibariyle kendi markası CHALAH by Çağla Aksu için kolları sıvadı ve kısa bir sürede “2014 ilkbahar yaz” koleksiyonunu görücüye çıkardı. Birkaç sezonun vazgeçilmezi floral desenlerin hakim olduğu koleksiyon muhafazakar yaşam biçimini benimsemiş modern görünmeyi seven birçok bayanın seveceği ürün yelpazesine sahip.

Yazın çoşkusunu ürünlerinin renklerine taşıyan Çağla Aksu için bir kadın her şeyden önce kendini sevmeli! Kendini seven, güvenen ve özen gösteren bir bayanın dümdüz bir basic elbise içerisinde bile parlayacağını söylüyor. Chalah by Çağla Aksu tasarımları ile kendinize verdiğiniz değeri gösterin.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık