Dantel Elbise Modelleri

2014-Dantel-Elbise-Modelleri-444Dantel Elbise Modelleri

Birçok parçada hakim olan dantel detayları sayesinde kıyafetler çok daha romantik bir hale bürünmüştür. Giysilerdeki dantel modası sadece elbiselerden oluşmamaktadır. Etek, ayakkabı, şort ve daha pek çok parçada dantel bulunmaktadır. Bu detaylardan oluşan kıyafetleri yalnızca günlük yaşantıda değil, gece gidilecek yerlerde de kadınlar rahat bir şekilde kullanabilmektedir.

Giysilerdeki dantel modası denildiği zaman akla sadece dantellerden oluşan kıyafetler gelmemelidir. Kimi parçalarda yer alan dantel detaylar da kıyafetlere ayrı bir hava katmaktadır. Dantelden oluşan dantel elbise modelleri bazılarında alt katta kullanılan kumaş rengi ile dantel rengi arasında farklılıklar bulunmaktadır. Yumuşak renk geçişi sayesinde elbise çok daha şık bir görünüme sahip olmaktadır.

Pek çok elbise sadece dantelden oluşmak yerine dantel detaylarını üzerinde bulundurmaktadır. Etek ve gömleklerde etek ve kol uçlarında bulunan danteller parçalara ayrı bir hava katmaktadır. Üstelik bu kıyafetler sadece yaz aylarında değil, kış aylarında çok rahat bir şekilde kullanılmaktadır. yaz aylarında genellikle açık renk detaylar dantelli elbiselere hakimken kış aylarına geldikçe çoğu zaman bu detayların rengi de koyulaşmaya başlamıştır.

Dantel detayları kadınlar tarafından o kadar fazla tutuldu ki artık şortlar, bluzlar hatta bikiniler ve ayakkabılar bile dantel detaylı olarak üretilmeye başlamış durumdadır. Bu sayede giyilen kıyafetlerin kombinleri de hiç zorlanmadan yapılabilir. Sizler için özenle hazırladığımız Dantel Elbise Modelleri
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık