DentEuropa İstanbul Randevu Adres ve Telefonu

logodisDentEuropa İstanbul Randevu Adres ve Telefonu

1997 yılından günümüze Dişhekimliği mesleğindeki tecrübe ve teknolojiyi birleştirerek bir Dental Grup’a dönüştüren DentEuropa Yönetim Kurulu Başkanı Dişhekimi Emin Şimşek , 4 Ülke’de 5 Diş Tedavi Merkezi ile faaliyet gösteren tek Türk Dental Grup olma özelliğine taşımaktadır.

İsviçre’nin Başkenti Bern şehrinde doğan ve Almanya Donau Üniversitesi Oral Chirurgy ve İmplantology ‘de Master Programını ziyaret eden Dişhekimi Emin Şimşek , bünyesinde Maxillofasiyal ve Çene Cerrahisi , İmplantoloji, Estetik dişhekimliği , Protez , Dişeti hastalıkları , Ortodonti ve Endodonti gibi Dişhekimliğinin tüm dallarında uzman ve tecrübeli kadrosu ile hizmet vermektedir. Almanya’da Dişhekimleri Odasına kayıtlı olduğundan hem Alman Ekolü hemde Türk Ekolünü birleştirerek hizmetlerini Uzman Dişhekimi meslektaşları ile İstanbul ‘da genişletmeye devam etmektedir .
İmplant Tedavilerinde , dikişsiz Cerrahi Metodonu benimseyen DentEuropa ,bu sayede hastanın gereksiz ağrılar duyması engellenmekte ve dişetine dikiş atılması gerekmemektedir, bununla beraber enfeksiyon riskinin ve gereksiz yaraların önüne geçilebilmekte.

Hastalarımızın kendini iyi hissedebileceği aydınlık ortamda, dinlendirici müzik eşliğinde gerçekleştirilen tedavilerle, hastalarımızın bu süreci rahat geçirmelerini sağlamaktayız.

Aynı zamanda güler yüzlü ve yabancı dil konuşan ( Fransızca, almanca, İngilizce) ekibimiz sizin tedavi süreciniz boyunca yanınızda olacaktır.
Kliniğimiz konforunuz ve sağlığınız için yüksek kalite standartlarına uygun, altın, Zirkonyum ve Porselen gibi değerli materyaller ve en yeni teknik yöntemleri kullanmaktadır.

Tel.(deutsch): +90.216.651 77 09
Tel.(türkisch): +90.216.651 71 71
Fax: +90.216.651 77 10

Adres :

Altunizade Mah. Kisikli Cad. No:25/2
34662 Üsküdar/İstanbul

DentEuropa Manisa
(Özel Gül Diş Polikliniği)
Tel. +90.236.239 92 38
manisa@denteuropa.com

DentEuropa Karlsruhe
(Partner Praxis Deutschland)
Tel.+49-157-76463268
( Frau Rukiye Taser)
karlsruhe@denteuropa.com

DentEuropa Basel
(Partner Praxis Schweiz)
Tel.+41.76.302 71 71
basel@denteuropa.com
zurich@denteuropa.com

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık