Dişler En Fazla Ne Kadar Beyazlar,Diş Beyazlatma kalıcımıdır

Diş-Eti-İltihabı-İçin-Bitkisel-ReçetelerDişler En Fazla Ne Kadar Beyazlar,Beyazlatma kalıcımıdır

Yalnızca iki veya üç ton renk değişikliği, herkesin gülüşünde gözle görülür bir farklılık yaratabilir. Buradaki amaç, doğal bir görünüşün yanı sıra kişisel olarak en uygun beyazlığı elde etmek olmalıdır.

Dişlerinizin ne kadar beyazlayabileceği beyazlatma veya başka yöntemler gibi kontrol edilebilen ve doğal diş rengi veya dişlerinizin beyazlatmaya nasıl cevap vereceği gibi kontrol edilemeyen faktörlere bağlıdır.

Diş hekiminin muayenehanesinde uygulanan beyazlatma işlemi ekonomik bir işlem olmasa da hemen sonuç verir ve dişleri önemli ölçüde beyazlatır.

Evde beyazlatma için diş hekiminiz tarafından hazırlanan özel ağız bulunur. Genellikle iki hafta boyunca günde birkaç saat veya gece boyunca plak takılır.

Dişleri beyazlatmak için reçetesiz olarak satılan ürünler de bulunmaktadır.

Beyazlatıcı diş macunları da lekeleri çıkarmaya yardımcı olur ve yeni beyazlatılmış dişlerin renginin korunmasını sağlar.

Beyazlatma genellikle kalıcı değildir.

Kahve veya çay içmeyen ve sigara kullanmayan kişilerde beyazlatma işleminden sonra beş yıla kadar, diş renginde az bir değişiklik olduğu veya hiçbir değişiklik olmadığı görür. Bunun dışında uzun süreli sonuçlar, alışkanlıklarınıza ve yediğiniz belirli gıdalara bağlıdır. Kahve, çay, kola, kırmızı şarap ve diğer leke oluşturan ürünleri günlük beslenmenizden tamamen çıkarmakta güçlük çekiyorsanız, düzenli aralıklarla tedaviyi tekrarlayabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık