Doğtaş Köşe Takımı Modelleri

Köşe-ve-koltuk-takımı-modelleriDoğtaş Köşe Takımı Modelleri

Köşe takımları pek çok evde bulunan ve oturma odasını dolduran ürünlerdir. Doğtaş firması ürettiği konforlu köşe takımları ile tüketicilerin beğenisini kazanmaktadır. En yeni Doğtaş köşe takımlarını sizler için inceledik.

Kaz tüyü kullanılan ürünlerde dolgular kaz tüylerinden yapılmakta ve oldukça konforlu bir oturuş sağlamaktadır. Ergonomik olarak tasarlanan ürünler geniş bir oturma alanı sağlamaktadır. Kayın ağaçlarını hammadde olarak kullanın firma ceviz ve wenge renklerde berjerleri ile göz kamaştırmaktadır.

Köşe takımları her eve uygun olmaz diye düşünen tüketiciler için üç kol yapılı model seçenekleri bulunmaktadır. Bu modeller ile evinizin yapısına en uygun şekilde modülleri yerleştirebilir ve köşe takımı zevkinden mahrum kalmayabilirsiniz.

Modellerin sırt kısmı üç bölümlüdür. Kişiye göre ayarlanabilir bir yapıya sahip modeller ile en uygun ve en konforlu oturma tarzını sağlayabilirsiniz. Endüstriyel tarz seven müşteriler için klasik köşe takımı ayaklarının yanında metal yapıda ayaklar kullanılan seçeneklerde mevcuttur.

Zengin bir kırlent ve berjer seçeneği sunan marka evinizin ortamına farklı bir tarz katmaktadır. Ürünler oldukça işlevsel ve konforludur. En yeni Doğtaş köşe takımı modelleri için aşağıdaki galerimize göz atabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık