Dünyagöz Ankara Hastanesi Randevu telefonu ve adresi

dunya-goz-hastanesi-logo Randevu telefonu ve adresi

1996 yılında hizmet vermeye başlayan Dünyagöz, gözün tüm branşlarında sunduğu yüzlerce farklı tedavi yöntemiyle 365 gün, 24 saat göz ve göz çevresi sağlığına dair sorunlara çözüm getiriyor. Ülkemizde branş hastaneciliği ile yeni bir dönem başlatan Dünyagöz, yurt içi ve yurt dışında toplam 18 merkezde 150 kişilik deneyimli medikal kadrosu, 1500’e yakın personeli ve çağdaş yönetim anlayışıyla ilkeli sağlık hizmeti veriyor.

Türkiye çapında İstanbul, Ankara, Antalya, İzmit, Adana, Samsun, Gaziantep ve Bursa olmak üzere 8 ayrı ilde, 14 şube ve yurt dışında Hollanda, Almanya, İngiltere’de bulunan 4 ayrı noktada hizmet veren Dünyagöz Hastaneler Grubu, Türkiye’nin Avrupa’daki ilk ve en büyük yatırımını Almanya’nın Frankfurt kentinde gerçekleştirdi. Yatırımlarına devam ederek yeni hastanelerle daha geniş coğrafyaya yayılmayı hedefleyen ve Türkiye’de sağlık turizminin öncülüğünü üstlenen Dünyagöz, dünyanın 107 ülkesinden yılda yaklaşık 30 bin yabancı hastaya da hizmet veriyor.

Dünyagöz Ankara Hastanesine Nasıl Gidilir

Eskişehir İstikametinden Geliş

Eskişehir yolu, Koru, Ümitköy, Bilkent, yönünden gelenler Akay altgeçitine girerek Dünyagöz Hastanesi tabelalarını takip edip Tunus Caddesine çıkabilirler.

Çankaya İstikametinden Geliş

Çankaya istikametinden gelenler Bakanlıklar kavşağından sonra Esnaf ve Sanatkarlar Konfederasyonu binasından sağa dönerek Tunus Caddesine giriş yapabilirler.

Ulus, Kızılay İstikametinden Geliş

Ulus, Kızılay istikametinden gelenler, Kavaklıdere’ye kadar çıkıp , Kavaklıdere kavşağından geri döndükten sonra Bakanlıklardan sağa dönerek Tunus Caddesine girebilir veya

Bakanlıklar alt geçitinden Küçükesat Kavşağına çıkıp , Esat Caddesi Dedeman Oteli önünden Tunus Caddesine inebilirler.

Dikmen İstikametinden Geliş

Dikmen caddesini takip edip Bakanlıklar kavşağından Küçükesat yönüne (sağ) döndükten sonra Akay altgeçitine girip Dünyagöz hastanesi tabelalarını takip ederek Tunus Caddesine çıkabilirler.

Aşti İstikametinden Geliş

Aşti istikametinden gelenler Ankaray (Hafif Raylı Sistem) yardımı ile Kızılay’a gelip. Kızılay’dan sonra Kavaklıdere’ye kadar çıkıp , Kavaklıdere kavşağından geri döndükten sonra Bakanlıklardan sağa dönerek Tunus Caddesine girebilir veya Bakanlıklar alt geçitinden Küçükesat Kavşağına çıkıp , Esat Caddesi Dedeman Oteli önünden Tunus Caddesine inebilirler.

Not : Hastanemiz Kızılay meydanı, Küçükesat Dörtyol, Kuğulu Park, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Akay, Tunalı ve Bestekar caddelerine 10 dakika yürüme mesafesindedir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Dünyagöz Ankara Hastanesi Randevu telefonu ve adresi Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık