DUVARA SİMLİ BOYA NASIL YAPILIR?

DUVARA

Hazır simli boyalar: Genellikle su bazlı yüzeyde sim etkisi yaratan kokusuz ve şeffaf iç cephe boyalarıdır. Yüzeylere ışıltılı desenler yaratmak amacı ile kullanılır.

Yüzeye istenilen su bazlı boya uygulanması yapıldıktan sonra veya var olan eski boya üzerine sim görüntüsü vermek amacı ile uygulanır.

Bu boyalar inceltme gerektirmez, kullanıma hazırdır. Kullanmadan önce çok iyi karıştırılmalıdır. Uygulama tek kat yapılır.

Simli boya hazırlamak: İnce toz simleri su bazlı boyanıza karıştırarak kendi simli boyanızı hazırlayabilirsiniz

8-10m² lik bir oda için simli boya hazırlanacaksa 2,5 litre boyanıza küçük 1-2 kutu 45ml. lik ambalajda ince toz sim karıştırın.

Simin topaklanmaması ve eşit dağılması için boyanızı su ile incelttikten sonra yavaşca karıştırarak siminizi dökün.

Duvarınız temiz ise, eski su bazlı boyanızın üzerine veya yeni boyadığınız su bazlı duvar boyasının üzerine kuruduktan sonra uygulayabilirsiniz.
Uygulamayı sadece bir kat yapın.

Bu ince toz simlerini hobi malzemeleri satan yerlerde, bazı yapı marketlerde veya internetten bulabilirsiniz.
Bazı toz sim çeşitleri: Hologram sim (en çok tercih edilen resimdeki sim), altın sim, gümüş sim, yeşil sim, mavi sim, karışık renkte simler (altın-gümüş, altın-bakır, yeşil-mor v.b.). (resmi büyütmek için üzerine tıklayınız.)

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. fatih dedi ki:

  Desenli Rulom
  Tasarımlarınızın, ev dizaynlarınızın ne kadar özgün olacağı hayal gücünüze kalmış.

 2. adem hakan şahin dedi ki:

  ekonomik durumum iyi olmamasına rağmen yarın deneyeceğim.

 3. efe dedi ki:

  arkadaşlar
  boyasan boya firmasının ürünü olan butik simli şeffaf boya muhteşem bir ürün olduğu sizler ile paylaşmak istedim ürün şeffaf bir ürün olduğu için yeni veya eski boyalı yüzeyin üzerine kolayca uygulanabilen bir ürün zeminin özelliğini değiştirmeden üzerine dekoratif simler veren evinizin ve iş yerlerinizin çok farklı bir havaya sokacağından eminim ben parfümeri mağzamızı yaptık gelen bayanlar duvarları sormaktan bizler cevap vermekten yorulduk müthiş bir ürün yapmışlar tebrik ediyorum

  firma tel : 0 232 376 71 40 ümit bey ile görüşün bilgi versin

Yorum Yaz

Yukarı Çık