EGEUMUT HASTANESİ RANDEVU ADRES VE TELEFONU

ege umut-logoEGEUMUT HASTANESİ RANDEVU ADRES VE TELEFONU

12 şubat 2008 tarihinde sağlık bakanlığından alınan ön izin ile Nisan 2008’de inşaatına başladığımız hastanemiz 16/06/2010 Tarihinden itibaren tüm halkımıza hizmet vermeye başlamıştır.1500 metrekare arsa üzerine 650 metrekare inşaat alanı, 2 bodrum+4 kat toplam 4000 metrekare kapalı alandan oluşmaktadır.

İç Hastalıkları (Dahiliye) ,Çocuk Sağlığı ve Hastalıkları ,Kadın Hastalıkları ve Doğum ,Ortopedi ,Travmatoloji, Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon ,Kardiyoloji ,Kulak Burun Boğaz ,Göz Hastalıkları ,Nöroloji, Dermatoloji (Cildiye) ,Üroloji,Genel Cerrahi ve Acil Servis olmak üzere toplam 13 dalda hizmet verilmekte olan hastanemiz 30 servis,8 yoğun bakım,2 acil servis olmak üzere toplam 40 yataklıdır.

3 ameliyathane ,1 doğum servisi , yoğun bakım ünitelerinin de bulunduğu hastanemizde bütün radyoloji ve laboratuvar tetkikleri hastane bünyesinde yapılmaktadır.

Hedeflerini çağın ilerlemesine göre güncelleyen ,alt yapısı rasyonel ,çevresi ekolojik ve estetik şekilde düzenlenecek olan ÖZEL EGEUMUT HASTANESİ yanlızca Turgutlu’ da değil bölgede de adından söz ettirecek kapasitededir. Bu çerçevede misyonumuz; çalışanlarımızın kişisel ilgisi, tecrübe, teknoloji ve takım ruhuyla kaliteli sağlık hizmetleri sağlamak Türkiye ‘de ve bölgede sağlık bakım hizmeti konusunda Mükemmellik Merkezi olarak tanınmaktır.

ÖZEL EGEUMUT HASTANESİ iyi insan ilişkilerini temel alan ,Turgutlu ve çevresinin sağlık trafiğini bünyesinde eritecek olan iyi bir imaj ve toplam kalite anlayışıyla markalaşmak için çalışacaktır.

Adres : Yıldırım Mah. Gar Sk. No: 38 Turgutlu/MANİSA (19 Mayıs İlköğretim Okulu Karşısı)
Telefon : 0 236 312 01 01
Faks : 0 236 313 50 80
E-mail : info@egeumut.com.tr

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık