Esra Tekbir Özel Koleksiyonu 2014

esra-tekbir-ozel-koleksiyonuEsra Tekbir Özel Koleksiyonu 2014

Tekbir giyimin genç ve dinamik yeni markası Esra Tekbir; 15 Nisan 2014 itibari ile görücüye çıktı. Sınırlı sayıda üretilen koleksiyon seçkin Tekbir Giyim mağazalarında yerini almaya başladı

Koleksiyon da Akdeniz ve Tropikal temaları kullanılarak, daha canlı ve hareketli parçalarla Tekbir’e yeni bir soluk kazandırdığı görülmekte. İş hayatında ve sosyal hayatta aktif rol alan muhafazakar giyinen bayanlara hitap eden Esra Tekbir, müşterilerine tesettür giyimi en şık hali ile sunuyor. Genç, modern ve dinamik tesettürlü bayanları hayal ederek yola çıkan Esra Karaduman Uzun, koleksiyonu hazırlarken kullanımı kolaylaştıran tasarımlar yapmaya özen göstermiş ve doğal kumaşların yanı sıra farklı karışımlı kumaşları kullanarak bayanların kendilerini özel hissedeceği tasarımlarla koleksiyona yön vermiştir.

Koleksiyon; Tekbir’in sade çizgisinden farklı olarak genç bayanları düşünen tasarımlarla görücüye çıkması oldukça beğeni topladı. Muhafazakar kesimin arayıpta bulamadığı, bulsa bile kendi tarzına uyarlamakta güçlük çektiği, terzi provalarına gitmeye fırsat bulunamayan bu dönemde; Esra Tekbir 30 parçalık koleksiyonu ile bayanlara vakit ve tercih kolaylığı sunuyor.
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık