Ev Sinema Sistemi Modelleri

Kaliteli-Ev-Sİnema-Sistemi-Modelleri-1024x661Ev Sinema Sistemi Modelleri

Gelişen teknoloji artık sinema keyfini evlerimizde de yaşama fırsatını yakalayabiliyoruz. En yeni ev sinema sistemi modelleri ile modern sinema salonlarında aldığınız keyfi evinizde de yaşayabilirsiniz.

Gelişmiş ses efektleri ve görüntü efektleri ile kendinizi izlediğiniz filmin içinde sanabilirsiniz. HD dijital ses efektleri sizlere sinema salonlarının duvarlarında bulunan gelişmiş hoparlör sistemlerinin yüksek gücünü sunacaktır.

Kurulumu oldukça kolay olan ev sinema sistemleri önceden yapılandırışmış ayarları ile odanıza otomatik uyum sağlayacaktır. Kabloları renk kodlarıyla ayrılmıştır. Bu sayede kurulumunuzu yaparken zorlanmadan neyi nereye takacağınızı bilirsiniz.

Hoparlörlerinizden en iyi ses performansını alabilmek zor gibi görünebilir. En yeni sinema sistemlerinde bu durum otomatik kalibre sistemi ile giderilmiştir. Tek bir düğme ile otomatik olarak sistem en iyi performans için kendini ayarlayabilmektedir.

Sisteminizi akıllı telefonunuz ile kontrol edebilirsiniz. Media Remote uygulaması ile ev sinema sisteminize telefonunuz ile bağlanabilir, android telefonunuz ya da Iphone telefonunuz ile bakmakta web sayfasını tv ekranına aktarabilirsiniz.

Hızlı bir gezinti içi telefon ekranınızı klavye olarak kullanabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık