Facebook’ta bilgileri gizleme ayarları, facebookta beğenileri gizleme

Facebook’ta bilgileri gizleme ayarları,

facebookta beğenileri gizleme,facebook ta duvarı gizleme,,,,etiketlendiğim fotoğrafları arkadaşlarım göremiyor,,facebookta kardeşleri gizleme,facebook yaptığım yorumları gizleme,

Artık Facebook’a eklemek isteyip de hayatınızın her türlü özel detayını görmesini istemediğiniz insanlara sadece istediğiniz kadarını .

http://www.facebook.com/#!/settings/?tab=privacy&section=profile buradaki linke tıklayın ilk sıradaki Hakkımda yazısının yanındaki kutucuğa basıp içinden önce “Özelleştir” sonra “sadece ben” imlecine tıklarsanız artık profilinizdeki arkadaşlarınızı sadece siz görürsünüz

Çünkü uzun zamandır beklenen ve istenen detaylı gizlilik ayarları nihayet Facebook’taki yerini alıyor 40.000 Facebook beta test kullanıcısı altı farklı geçiş aracı deneyip görüş bildirecekler. Birkaç hafta içerisinde de gizlilik ayarları test dönemini tamamlayıp herkesin kullanımına açılacak.

Yeni gizlilik ayarları çok ama çok detaylı, her bir kişiye özel ayarlar atamak bile . Altı sayfa gizlilik seçeneği ve 40 ince ayar ile biraz göz korkutuyor. Ancak işi, aileyi, arkadaşları ve samimiyet derecesine göre bunları kendi içinde ayırabilmek için bu kadar çok ayar gerçekten gerekli. Neyse ki bu detayları ayarlayıp çeşitli gizlilik politikaları ve gruplar oluşturmak olacak. bunlar neler? Profil detayları, fotoğraf galerileri, duvar yazıları, bağlantılar yani aklınıza ne gelirse var.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık