Fethiye KartalGöz Merkezi Randevu adres ve telefonu

kartal göz  hastanesiFethiye KartalGöz Merkezi Randevu adres ve telefonu

KartalGöz, Göz Hastalıkları Merkezi, donanımı, deneyimli medikal kadrosu, hasta memnuniyetine odaklı hizmet anlayışıyla, konusundaki gelişmeleri yakından izleyerek, Kartal, Pendik ve Fethiye’deki üç şubesinde göz sağlığı alanında hizmet vermektedir.

Çağdaş değerleri, bilimselliği, meslek ahlakını ve uluslararası hizmet kalitesi standartlarını temel alarak tedavi edici uygulamaların yanı sıra koruyucu sağlık çalışmalarını da kapsayan geniş yelpazedeki hizmetleri, hasta haklarına saygılı, nitelikli ve uzman kadrosuyla mükemmel seviyede sunmayı hedeflemektedir.

KartalGöz, faaliyetlerinde özellikle şu iki unsuru sunmayı gözetmektedir: Gösterişten uzak ama nitelikli bir hizmet vermek, dostluk ve iyi niyetin sürekli ve samimi yaşandığı bir ortamı yaratmak.

Kurulduktan sonra sadece üç yıl içinde, yakın bölgemizin kucaklayıp bağrına bastığı bir göz sağlığı kurumu haline gelen KartalGöz’e bugün artık ülkemizin her yöresinden çok sayıda hastamız ulaştığı gibi, yurt dışından yabancı hasta başvurusu da artarak devam etmektedir.

ÇAĞRI MERKEZİ

444 0 481

Adres : Zincirlikavak Mevki Karaçulha
Çamlıca Mah. No:117 Fethiye / MUĞLA

Telefon : 0252 646 99 76

Fax : 0252 646 94 64

E-posta : info@kartalgoz.com

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık