GIAMBATTISTA VALLI HAUTE COUTURE

giambattista-valli-haute-coutureGIAMBATTISTA VALLI HAUTE COUTURE

Paris Haute Couture moda haftasından ilk olarak mercek altına aldığımız isim, Giambattista Valli oluyor. 2014-2015 sonbahar-kış koleksiyonunu sizler için derledik.

Giambattista Valli, seneler önce yaptığı Elhamra Sarayı gezisinden çok etkilenmiş ve bunu koleksiyonuna yansıtmış. Koleksiyonun her parçasına eşlik eden türbanlar başarılı bir şekilde kullanılmış. Genel anlamda koleksiyonda, 50’li yılların kabarık eteklerinin günümüze uyarlanışı dikkatleri çekiyor. Çiçekli tasarımlar, uçuşan kumaşlar, abartılı tüllü ve kürklü tasarımlarıyla podyumu göz alıcı hale getirdiğini görmekteyiz.

Her kadının içinde gösteriş ve abartı giyinme duygusu olabilir. O duyguyu ne derece tanıyoruz veya nerede gizli tutuyoruz tartışılır. Giambattista Valli 2014-2015 couture koleksiyonu da içimizdeki bu kadınsı duyguların hareketlenmesini sağlar nitelikte. Sıradışı ve farklı olmak mı? Yoksa sade ve zarif olmak mı?

Koleksiyon parçaları oldukça cüretkar ve sıradışı olduğu için sizlere dekoltenin en azının kullanıldığı, hatta tesettüre uyarlanabilecek tasarım ürünleri seçtik,
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık