Hollywood yıldızlarının güzellik sırları

Hollywood yıldızlarıHollywood yıldızlarının güzellik sırları

Güzelliklerine karşı her zaman imrendiğimiz ünlülerin kendilerine özel güzellik sırları vardır. Bunlar ufak ancak etkili olan yöntemlerdir. İnsanlar genel olarak o kadar makyajı bende yapayım güzelleşirim sözü ile hareket etmektedir. Ancak makyaj güzellik için bir öneri değildir. Makyajın yanında bir ufak ve etkili olan bu güzellik sırları ünlülerin güzelliğine güzellik katmaktadır. İşte bazı ünlülerin güzellik sırları;

Jeniffer Aniston:
Dünyanın en güzel kadınlarından birisi olan Jeniffer aniston sade bir güzellik sırrı vardır, vazelin. Geceleri yatmadan önce vazelin ile gözaltı torbalarına masaj yapmaktadır. Dudaklarının daha canlı ve güzel görünmesi için ise şekerli su ile dudaklarının her yerine masajı yapmaktadır.

Shakira:
Shakira pahalı ve gösterişli güneş kremleri yerine daha sade olan bebek kremini kullandığını açıklamıştır. Bu sayede daha hassas ve güzel bir cilde sahiptir.

Sienna Miller:
Sienna’nın yöntemi ise şaşırtıcı bir yöntemdir. Saçlarına ketçap sıktığını ve ketçapın işe yaradığını söyleyen ünlü kadın, bu deneyimi için mutlu olduğunu söylemiştir.

Angelina Jolie:
Her kadının hayran olduğu dudaklar ve vücuda sahip olan angelina’nın sırrı oldukça kolaydır. Angelina dolgun dudaklarını ucuz bir dudak koruyucu ile korumaktadır.
Ünlülerin bu alın! konuda ki güzellik sırları insanlar için bir öneri olabilir. Çünkü ünlüler bu sırlar ile oldukça güzel görünmekte ve güzellikleri ile ön plana çıkmaktadır. Siz de güzel bir görünüme sahip olmak istiyorsanız bu önerileri dikkate

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık