Huzur Sokağı Şükran (Sinem Öztürk) Resimleri Biyografisi

Huzur Sokağı Şükran (Sinem Öztürk) Resimleri Biyografisi

Huzur Sokağı Şükran gerçek adı :Sinem Öztürk

Sinem Öztürk 9 Ocak 1985 yılında doğdu. Gerçek ismi Gözde Sinem Öztürk olan oyuncu eğitimine Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Bölümünde devam etmektedir.

Ortaokuldan beri oyuncu olmak isteyen ve bu alanda eğitim gören Sinem Öztürk 26 kısa metrajlı filmde rol aldı. 8 kısa film çekiminde bulundu.

3 Televizyon dizisinde rol alan oyuncunun son dizi çekimleri hala devam ediyor. Liseyi İstanbul Çağaloğlu Anadolu Lisesinde bitidi ve ardından üniversite eğitimine başladı.

Sanat hayatına Aloya dizisiyle başladı. Bu dizide Emine karakterini canlandıran Sinem Öztürk ardından, bir gençlik dizisi Duvar’da karşımıza çıktı.

Burada ise İklim adlı genç kızı oynadı. Ancak O’nu asıl hayran kitlesine ulaştıran halen yayında olan ve çekimleri devam eden Arka Sıradakiler dizisi oldu. Burada Gamze karakteriyle hayranlarının beğenisini kazandı.Şimdilerde huzu sokağı dizisinde şükran karakterini oynuyor.
Huzur Sokağı Şükran Başörtü Modeli
HT MAGAZİN’den alıntı

Huzur Sokağı’nı senin için özel kılan unsurlar neler?

Huzur Sokağı’nın en güzel özelliklerinden biri herkesin barış içinde yaşaması. İnsanlar sadece birbirlerinin gözlerine ve yüreğine baksa, kimse karşısındakinin başında başörtüsü var mı yok mu fark etmez. Aramızdaki mesafeler yok olur. İki ayrı taraf değil biz oluruz. Ben de sevgi bağları ve iki taraf arasında köprüler kuracağına inandığım projemizde Şükran’a hayat verdiğim için çok mutluyum..

Peki başörtüsünü taktığında neler hissediyorsun?
Başörtüsü taktığımda Şükran olduğumu hissediyorum ve gün geçtikçe karakterime daha çok alışıyorum. Gerek izleyenlerden, gerekse arkadaşlarımdan öyle güzel yorumlar geldi ki anlatamam. Dolayısıyla çok mutluyum.


Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar melda akören dedi ki:

    Bu kıza başörtüsüde yakışıyor fakat ya örtünmesini beceremiyor yada buna yardımcı olan kimler varsa doğru giyim konusunda yardımcı olmuyorlar başörtülü haline bakınca ters giden göze pek hoş gelmeyen bişey varda tam dillendiremiyorum nedense

Yorum Yaz

Yukarı Çık