İbrahim Saraçoğlu’dan Çocuklarda Boy Uzatmak için Siyah Balık Eti

İbrahim Saraçoğlu’dan Çocuklarda Boy Uzatmak için

ibrahim-saracogluProf. Dr. İbrahim Saraçoğlu Dr. Ömer Çelakıl’ın sunduğu Hayatın Şifreleri programında, “çocuklarda boy uzatmak için balık tüketimi” ve “siyah balık eti” tüketimini anlattı.

Özellikle çocukların boyunun uzaması için balık tüketimi oldukça önemlidir. Çocuklarda boy uzatmak için öncelikli olarak küçük balıkların tüketilmesi önerilir. Bu küçük balıklar arasında barbun, hamsi, çupra, kefal balığıdır.

Prof. Dr. İbrahim Saraçoğlu, çocuklarda boy uzaması için özellikle kefal, torik, palamut ve uskumru balığında bulunan siyah balık eti olarak bilinen bölgenin tüketilmesini öneriyor. Bu siyah balık eti, kefal, torik, palamut ve uskumru balığının sırt kısmından kuyruğuna kadar uzanan ve genel olarak pek tercih edilmeyen bölgedir.

Çocuklarınıza haftada 2-3 kez yedirebilirsiniz. Akranlarına göre boyunun kısa olduğunuz çocuklarınızın düzenli tüketmesi durumunda boylarında mucize bir şekilde uzama göreceksiniz.

Bu kür sayesinde 10 yaşına kadar çocuklarda boy uzaması görülmektedir. En ideal tüketim yöntemi 3 gün üst üste uygulanmasıdır.

Kür 6 ay uygulandıktan sonra 1 ay ara verilir ve tekrar 6 ay kadar uygulanmalıdır. Balıklar daha önceden alınarak derin dondurucuda muhafaza edilebilir.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

İbrahim Saraçoğlu’dan Çocuklarda Boy Uzatmak için Siyah Balık Eti Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık