iPhone’a Program, Oyun Nasıl Yüklenir ?

iPhone’a Program, Oyun Nasıl Yüklenir ?

iPhone’a yüklemeler yapabilmek için 2 seçeneğiniz var iPhone’un ana menüsünde bulunan App Store ikonundan veya bilgisayarınıza iTunes kurduktan sonra ulaşabileceğiniz, gelirini Apple ve yazılım geliştiricilerin paylaştığı, uygulama mağazası ile iPhone’a özel geliştirilen ücretli veya ücretsiz bir çok program yükleyebilirsiniz .

Bilgisayarınızda iTunes üzerinden yükleme yapabilirsiniz. İstediğiniz uygulamaları seçtikten sonra , iTunes’da Applications bölümü üzerinden iPhone’a aktarılmasını sağlayabilirsiniz .

Ayrıca iTunes mağazasında bulunan binlerce oyun ve programa, dilerseniz kredi kartınız ile hesap oluşturarak ulaşabilirsiniz.iPhone 2G kullanıyorsanız bu uygulamaları yükleyebilmeniz için yazılım versiyonu 2.0 ve üstü olmalıdır

2. Cydia ve Installer

Özgür yükleme ortamları olarak adlandırdığımız bu seçenekler sayesinde , App Store’da bulamayacağınız esneklikte program ve oyunlara sahip olarak iPhone’unuzu çok daha fonksiyonel kullanabilirsiniz .

Örneğin , Apple’ın sunduğu uygulamar içerisinde video kaydı , mms ve çağrı engelleme , sms iletim raporu alma, gelen sms ‘ i yönlendirme , görünüm-tema değiştirme, arama kayıtlarını teker teker silme , kopyala yapıştır vs. gibi özellikle yokken , Cydia ve Installer üzerinden bu ve benzeri yüzlerce uygulama yüklenebilmektedir. Ayrıca Cydia üzerinden App Store’da ücretli satılan bir çok uygulama ücretsiz olarak yüklenebilmektedir. Bu yükleme ortamlarının iPhone’unuzda olabilmesi için cihazın dosya sisteminin açık olması gerekmektedir. Bu teknik işlem yapılmadan sadece App Store içeriği ile yetinmek durumundasınız

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık