İşkur İş Başvurusu sorgulama

İşkur İş Başvurusu sorgulama

sorgulama artık işkur sitesi veya başka bir site üzerinden yapılamıyor. Alttaki linkte bulunan İşkur iş başvurusu sonucu sorgulama tıkladığınızda sizden şifre istenecektir. e devlet şifresi almak için yapılması gerekenler vardır.

En kısa yol Postaneye gidip 1 TL karşılığında şifre alıp aşağıdaki linkleri tıklayarak şifre ile girmektir . e devlet şifresi kullanılmadan T C kimlik no sicil no veya başka bir şekilde işkur iş başvurusu sonucu sorgulaması artık yapılamıyor

Aşağıdaki adresler den işkur iş başvurusu sonucu sorgulama yapabilirsiniz. Adrese tıkladığınızda sizden şifre isteyecektir.Bu hizmetten faydalanmak için öncelikle sisteme giriş yapmanız gereklidir denecektir. Bu yazının altında sisteme gir tuşu bulunmaktadır.

Buraya tıklayın yeni bir sayfa açılacak kimlik doğrulama sistemi önünüze gelecektir.Burada üst tarafta bulunan e devlet şifresine tıklayın .

Açılan sayfada e devlet şifrenizi ve T.C Kimlik numaranızı kullanarak işkur iş başvurusu sonucu sorgulama yapabilirsiniz. İşkur iş başvurusu sonucu sorgulama artık e devlet kapısı üzerinden yapılmaktadır.

İşkur İş başvuru sonucu sorgulamak için burayı tıklayınız

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar bayram pamuk dedi ki:

    başvuru yapmıştım işsizlik maışı için bi sonuc çıkmadı

  2. Avatar oktay dedi ki:

    BU SENE OKULLARDA CALIŞACAK TEMİZLİK GÖREVLİLERİNİN DEVAMLIMI SADECE BU SENEYE AİT Bİ İŞMİ ONU ÖĞRENMEK İSTİYORUMMM…

  3. Avatar oktay dedi ki:

    işkura başvuru yaptım ama sonucunu halen öğrenemedim

Yorum Yaz

Yukarı Çık