İstikbal Koltuk Takımı Modelleri 2013

Beyaz-Koltuk-Takımı-Modelleriİstikbal Koltuk Takımı Modelleri 2013

Koltuk takımları evlerimizin en önemli öğelerindendir. En yeni İstikbal koltuk takımı modelleri ile oturma odanız ya da salonunuz bambaşka bir havaya bürünecektir. Modern çizgilere sahip, konforun ve şıklığın bir arada sunulduğu modeller ile evinizi yeni bir çizgiye taşıyabilirsiniz.

Renklerin tonu ile odanızın tonunu ayarlayın, evinizi kendinize göre dekore edin ve huzurun keyfini yaşayın. Zamanımızın çoğunluğunu geçirdiğimiz odalarımıza yaşam biçimimizi yansıtırız. Sahip olacağımız koltuk takımlarına çeşitli eşantiyon ürünler ile zenginlik katabiliriz.

Sehpalar, gazetelikler, minderler gibi ürünlerle koltuk takımlarımızı daha da zenginleştirebiliriz. Bir adet üçlü koltuk, bir adet ikili koltuk ve iki adet tekli koltuktan oluşan koltuk takımları ile tüm oturma ihtiyaçlarını karşılayabileceksiniz.

Sadece sizin için değil evinize gelecek misafirleriniz içinde oturma alanı sağlamış olacaksınız. Modellerde modern tasarımlar hâkimdir ve kol üzerinde ped uygulama göz çarpmaktadır.

Kol yanlarındaki farklı uygulamalar ile görsellik ayrı bir zenginlik kazanmaktadır. Ayrıca koltuk takımında çift kişilik yatak olma özelliği bulunmaktadır. Bu sayede yatılı gelecek misafirlerinize kalacak yer imkânı sağlayabilirsiniz

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık