Kaşmir Halı Modelleri 2013

Kaşmir Halı Modelleri 2013

Ev dekorasyonunun vazgeçilmez bir parçası olan halılar her geçen gün gelişen teknolojiyle birlikte daha da ön plana çıkmaktadırlar. Ünlü halı markası Kaşmir, halılarını 3 boyutlu dokuma teknolojisiyle 8 renkli tezgahlarda özel olarak dokumaktadır.

2013 Kaşmir halı modelleri ağırlıklı olarak bej, kemik ve kahve tonlarındadır. Modern tarzın ve geometrik desenlerin ön plana çıktığı halı modelleri evinize adeta yeni ve taze bir hava kazandıracaktır. 2013 Kaşmir halı modelleri özel koleksiyonlarda toplanmıştır. Bonita koleksiyonunda pembe, bej ve kemik tonları hakimdir.

Yuvarlak geometrik desenler ve çiçek motifleri kullanılmıştır. Kaşmir Nepak koleksiyonunda Osmanlı motifleri kullanılmıştır. Bu koleksiyonda bej ve kemik renginin yanı sıra bordo renkle halının desenleri daha canlı hale getirilmiştir. Jade koleksiyonu ise halıda koyu renk tercih edenler için tasarlanmıştır. Siyah ve bordo renk taş ve çiçek motifli halılara ağrı bir hava katmıştır. 2013 Kaşmir halı modellerinde öne çıkan diğer bir koleksiyon da Capri’dir.
2013_kasmir_hali_modelleri
Bu koleksiyondaki halılar %55 polyester, %45 polipropilen iplikten dokunmuştur. 40 mm’lik hav yüksekliği vardır. İpeksi yumuşak yüzeyi halıda gezinmeyi keyifli hale getirmektedir. Bu koleksiyonda geometrik ve modern tarz hakimdir. Kendinden desenli bu halılar evlerinizin havasını baştan aşağı değiştirecektir. 8 farklı ebatta üretilen halıların bazı modellerinde döşemelik seçeneği de vardır. Klasik mobilyalarla döşenmiş evler için Rönesans Exclusive koleksiyonu oluşturulmuştur. Klasik mobilyalarınızı bu halılarla tamamladığınızda eviniz bambaşka bir görünüme sahip olacaktır.

Koleksiyon ağırlıklı olarak kahve ve kemik tonlarındadır. 2013 Kaşmir halı modellerinde çocuk odaları için eğlenceli tasarımlar da yer almaktadır. Disney koleksiyonunda çizgi film kahramanlarına yer verilmiş olan pembe, mavi, kırmızı, sarı gibi canlı renklerin kullanıldığı modeller bulunmaktadır. Çocuklar bu modellere bayılacak.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık