Kayra 2014 İlkbahar Yaz Dinamik İş Kadını Giyim Koleksiyonu

Kayra 2014 İlkbahar Yaz Dinamik İş Kadını Giyim Koleksiyonu

Geniş pantolonlar, rahat tunikler

Kayra imzalı tunikler kumaş, renk ve desenlerde, hemen her ortam ve saate uygun, “pratiklik” ve “şıklık” sağlayan çizgilerle tasarlandı. Gündüzden geceye kullanılabilirliği en önemli ayrıcalığı. Dantel ve şifonla harmanlanan zenginleştirildi, boy seçenekleri çeşitlendirildi. Geniş ve dökümlü pantolonlarla kombinlendiğinde son derece son derece cool ve rahat bir duruş sergileyen, belden bağcıkla ya da kuşakla toplanmış kısa tunikler bu yazın tatil konseptini tam on ikiden vuracak kadar “tasasız” bir duruşa sahip.

Beyaz elbiseli sünnet annesi

Hayran kitlesinin değişen giyim trendlerini yakından takip eden Kayra, genç anneler arasında popülerlik kazanan beyaz renkte “sünnet annesi”
temasına uygun elbiseler tasarladı. Sadeliğin gücünü yansıtan bu göz alıcı tasarım grubu Kayra 2014 yaz koleksiyonunun seçenek ayrıcalıklarından.
kayra-2014-ilkbahar-yaz-dinamik-is-kadini-ve-gunluk-giyim-koleksiyon
Pardesülere ferace ferahlığı

Kayra bu yaz pardüselerde çok farklı bir çıkış yaptı. Ferace rahatlığı ile pardesü tarzını birleştirdi. Pardesü seven hanımlar inançlarına uygun
giyinirken yaz sıcağında bile serin hissetmeye devam edecek. Değişik kumaş ve formlarda, giy-çık tarzı hazırlanmış pardesüler hem tunik rahatlığı yaşatıyor hem de düğünlerde ceket etek kombinlerin tahtını sallayacak kadar şık bir alternatif sunuyor.

Kayra denimlerle gelen spor şıklık

Denim parçalar Kayra koleksiyonlarında yükselişine devam eden spor bir trend. Bol ve rahat parçalar uygun, yaz sıcağının vazgeçilmezi, doğal ipliklerden yapılmış tencel kotlardan hazırlanan gömlekler, tunikler, bol pantolonlar ve feraceler rahatlıktan ödün vermeyen dinamik Kayra hayranları için özenle hazırlandı. Rahat, şık, sade ve görkemli bir yaz geçirmek için Kayra’yla romantik ve uzun bir yolculuğa ne dersiniz?

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık