Kayseri Ülkem Kız Öğrenci Yurdu

Kayseri Ülkem Kız Öğrenci Yurdu

Bahaddin Akbulut 1962 Yılında KAYSERİ’nin Sarız İlçesinde doğdu. İlk öğrenimini köyünde, orta ve lise öğrenimini KÜTAHYA Kılıçarslan Lisesi’nde yatılı olarak tamamladı.

Yüksek öğrenimini TRABZON Karadeniz Teknik Üniversitesi Fatih Eğitim Fakültesi Matematik Öğretmenliği bölümünde MATEMATİK ÖĞRETMENİ olarak tamamladı. ARTVİN Murgul Lisesinde 2 yıl MATEMATİK ÖĞRETMENİ olarak çalıştıktan sonra istifa etti.

Daha sonra KAYSERİ’de ve Türkiye’de derece yapan BİRİKİM 2000 dersanelerini kurdu. Bunun yanında 2005 yılında Kayseri’de yurt işletmeciliğine başladı.

Şu anda KAYSERİ’nin metropol ilçesi TALAS’ta yurt işletmeciliği yapmaktadır.

Evli ve 3 çocuk babası Bahaddin Akbulut aslen KAYSERİ’ye yerleşen ADANA AVŞAR TÜRKMEN yörüklerindendir.

Ülkem Kız ve Erkek Öğrenci Yurdu, öğrencilerimizin kendilerini evlerinde hissetmelerini amaçlamaktadır. 20 yılı aşkın bir süredir sahip olduğumuz eğitimcilik tecrübemiz ile öğrencilerimizin konforları ve beklentileri düşünülerek yurdumuz sizlerin hizmetine sunulmuştur.

Yurdumuz Kayseri’nin merkez ilçesi Talas’ta kaymakamlığa 100 metre mesafededir. Ayrıca Erciyes Üniversitesi’ne yaya olarak ulaşılabilen tek yurttur.

Yurt binamız ve odaları düzenli ve sürekli olarak sabah 10:00’dan akşam 22:00’a kadar profesyonel temizlik personeli tarafından temizlenmektedir.

24 saat boyunca uzman güvenlik personeli tarafından kurumumuz koruma altında tutulmakta ve güvenlik kamera sistemi ile yurt giriş-çıkışları sürekli olarak kontrol edilmektedir.

VİZYONUMUZ

Yılların deneyimi ve çağdaş yönetim anlayışıyla Atatürk ilke ve inkılaplarına bağlılığı simge edinen yurdumuz öğrencilere güvenilir ve kaliteli hizmet sunmayı prensip edinmiştir. Dolayısıyla öğrencilerimizin bütün ihtiyaçlarına cevap verebilecek bir yaşam alanını önceliğimizdir.

MİSYONUMUZ

Öğrenci taleplerini taahhüt edildiği şekilde karşılayarak, öğrencilerimize evdeki güvenli ortamlarını aratmamak ve onlara sürekli yenilenen ve gelişen bir yaşam alanı yaratmaktır.

Hepiniz Ülkem için çok önemlisiniz. Biz bir aileyiz.

Adres: Bahçelievler Mahallesi

Rüzgarlı Caddesi 5. Sokak No: 4 Talas / KAYSERİ

• Telefon: 0 352 4381938

• GSM: 0 532 6384950

• E-Posta: bahaddinakbulut@hotmail.com

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. melek dedi ki:

    bu yurtta bir yıl kalmış biri olaraksize bilgi vermek istiyorum . öncelikle yurdun okula yürüyüş mesafesi 45-50 dk.dır. çevresiznde erkek yurtları kahvehanelerle esnaflarla doludur. okula giderken yurda dönerken bakışlardan ,laf yemelerden rahatsız olacağınız kesindir. ikinci olarak kız yurdu demeye bin şahit ister daha doğrusu yurt demeye..

    güvenlik olayı yok yurda kız olduktan sonra herkes elini kolunu sallaya sallaya girer .. yurtta hırsızlık kavga pislik eksik olmadı. yurdun temizliği yok !! yemekler rezil içinden saç kıl çıkabilir ve onlara göre kesinlikle bu sizin saçınız kılınızdır! kahvaltıyı söylemek dahi istemiorum çürümüş zeytin kokmaya yakın peynir .. ikinciyi isteyemezsiniz. yurt idaresine gelelim de idare die bir şey yok funda hanım dedikodu peşindedir , bahaddin bey gelir arada boy gösterir efelenir göz korkutur. güvenlik sıfırdır. üstelik bir de bahaddin beyin oğulları var tabi kız tavlamak için mekanı edinmiştir yurdu! siz ne de olsa kız yurdu diyip rahat giyinmek isteyebilrsiniz ama bu pek mümkün değil yemekhane de katlarda erkek personel veya bahaddinin sıpalarından birilerine raslayabilirsiniz. hırsızlık olduğunda bunu ispatlayamazsın diyerek seni gönderebilirler.

    montunuzu kesen , bilgisayarınızı kıran, tehdit notları bırakan,telefononuzu erkeklere dağıtan psikopot insanlar dairenizde olabilir. ve idare bunlara ses çıkartmaz görmezden gelir. tabi aileniz hatrı sayılır biri ise o zaman başka. kısacası ben bu yurtta en kötü bir yılımı geçirdim ve yaşadıklarımdan şahit olduklarımdan anlatmaya alıştım . bunlar sadce burda yazabildiklerim

Yorum Yaz

Yukarı Çık