kına tırnaktan nasıl çıkar

kına tırnaktan nasıl çıkar

tirnak

Avucunuzun içine vazelin sürüp onun üstüne kınayı koyarsanız,Daha sonrada hemen yıkarsanız elinizde izi pek fazla kalmamış olur vazelin sayesinde pek kına izi kalmamış olur,,

Kına Tırnaktan Nasıl Çıkartılır?

Kına tırnaktan çıkarmak istiyorsanız kına yakılmadan önce başta elleriniz olmak üzere tırnaklarınızın her bölümüne vazelin sürmelisiniz. Ancak işi riske atmamak adına el ve tırnaklarınıza süreceğiniz vazelin miktarını çok yüksek tutmalısınız. Daha sonra kına yakma işlemi yapılır yapılmaz elinizi yıkamaya gittiğinizde kınanın bir bölümün çıktığını göreceksiniz. Aynı şekilde tırnaklarınız için de bu durumu uyguladığınızdan dolayı el ve tırnaklarınızda herhangi bir kına izi bulunmayacaktır.

Vazelin miktarından veya vazelin sürmediğiniz el bölgeleri varlığından dolayı bir takım kına izleri kalabilir. Ancak bunların 2 ay gibi bir zaman dilimi sürmeyeceğini bilmelisiniz. Böylece hem gelenekleri yerine getirmiş olur, hem de iş hayatınızda sizi rahatsız edecek elinizdeki kınadan kurtulmuş olursunuz.

Püf Nokta: Vazelin miktarını bol tuttuğunuz sürece kınaların elinizde kalma ihtimali yoktur, gönül rahatlığı ile yakınlarınızın isteklerini yerine getirebilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık