Kısa Bot Modelleri 2014

2014-kisa-bot-modelleri-6Bu yılın modası olan 2014 kısa bot modelleri yeni yılına hızlı bir giriş yaptı. Daha önceki yıllarda hep dışlanan botlar sanki geçmiş yıllardan öç alır gibi duruyor.

Özellikle hem rahatlığına düşkün hem de şıklıktan da ödün vermeyen bayanların ilk tercihi olan bu botlar artık sadece günlük yaşamda değil abiyelerin altında dahi giyilmeye başlandı. 2014 kısa bot modelleri halen bazıları için çok itici olsa da, birçok seveni ile şu sıralar satış rekorları kırıyor.

Bu kış hemen hemen her kadının ayağında görmeye başlayacağımız bot modellerinin kısalığını da siz seçebilirsiniz. Bazıları bilekte biterken bazıları daha üst kısımlara kadar çıkabiliyor. Bu gibi kıstaslar ayakkabıyı hangi alanlarda giyileceğinizi göstermiş oluyor.

2014 kısa bot modellerinde bu yıl fazlaca aksesuar kullanılmış gibi. Özellikle abartıyı sevenler için de birçok farklı model satışta. Sizlerde hem asi hava veren ama aynı zaman da modanın tam kalbi olan bu botları almak için elinizi çabuk tutun ve mutlaka bir çift almayı ihmal etmeyin.
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık