Kışlık Elbise Modelleri 2014

Kışlık Elbise Modelleri 2014

Gündüz spor giyimde tercih edeceğimiz kullanımı rahat, pratik farklılıkta bir yere sahip olan ekose elbiseler, gözlerini gecelere de koydular. Gece bir davete giderken giyebileceğiniz şifondan yapılma yahut pul, payet işlemeli elbise tasarımları hayatımızdaki yerlerini almaya başladılar.

Düz kalem siyah elbise her daim cankurtaran olarak dolabınızın vazgeçilmezi olarak klasikler arasındaki yerini koruyor. Gündüz bir eşarp ya da takıp çıkarılabilen kurdele veya bebe yakalarla kullanabileceğiniz gibi çalışan bir bayansanız ve iş çıkışı bir davete gitmeniz gerekiyorsa çantanıza atacağınız ince bir deri kemer inci bir kolye veya iri taşlı bir kolyeyle kom binleyeceğiniz elbisenizle her davetin şıkları arasında yerinizi alacaksınızdır.

Çiçek baskılı 2014 kışlık elbise modelleri çoktan klasikler arasına girmeyi başardı. İpek baskılı ve şifon üzerine de monte modeller göz dolduruyor. Özellikle etek, yaka ve kol detaylarında kullanılan çiçek desenleri en rağbet görenler arasında yerlerini almayı başardılar. Hayal gücünüzü kullanıp hazır satın alabileceğiniz çiçekleri çengelli iğneyle sade bir elbisenize kol, yaka veya etek uçlarına takıp zevkinize göre dizayn edebilirsiniz daha sonra çıkarma kolaylığıyla her türlü kombini yapmak ayrıcalığını elinizde bulundurursunuz.
2014_kislik_elbise_modelleri
Yünlü kumaş elbise tasarımları yine popülerliğini koruyor. 2014 yün elbisenin altın yılı gibi duruyor, uzun soluklu bir dönemde sizlerle olmaya devam edecek. Kısa modellerini gündüzleri şık bir deri mont ve diz üstü çizmelerle kom binleyeceğiniz gibi hafif bir akşam yemeğinde de şık bir ceketle tamamlayabilirsiniz. Uzun angora modeller dolabınızda özel bir yere sahip olacaklardır. İşe giderken geometrik kışlık elbise modelleri kullanabileceğiniz gibi, tatil günlerinizde çiçekli modelleri tercih ederek daha sıcak ve samimi bir ortam yaşayabilirsiniz.

Önümüzdeki 2014 kışında payetli elbise tahtını bırakmaya niyetli görünmüyor. Her davete rahatlıkla uyabilen çok farklı tasarım kışlık elbise modelleri 2014 yılında ister kısa olsun ister uzun sarsılmaz yerini koruyor. Bu kış kürk detaylı payet elbiseler ışıl ışıl sizleri bekliyor. Bir diğer detay ise dantelle olan müthiş uyumlu olmasıdır.
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık