Kulağa kaçan su nasıl çıkarılır?

Kulağa kaçan su nasıl çıkarılır?

Yüzerken ya da banyo yaparken kulağınıza mutlaka su kaçmıştır. Kimisi suyu çıkarmak için pamukla kulağını silmeye çalışırken, kimisi de kafasını su kaçan kulağının yönüne doğru eğer. Genelde bunlar yetersiz kalır.

1. Damlalılığın içine birkaç damla su koyun. Başınız su kaçan kulağınız yukarı bakacak şekilde çevirin. Su kaçan kulağınıza damlalıktan birkaç damla su dökün. 2-3 saniye bekleyin bilgi portalı ve kafanızı hızlı bir şekilde çevirin. Böylece kulağınız yere doğru bakmış olacak. Bu işlemi su çıkıncaya kadar tekrar edin.

2. Su kaçan kulağınız yastığa gelecek şekilde yatın. Birkaç dakika sonra, yerçekiminin gücüyle kulağınıza kaçan su dışarıya akacaktır.

3. Düşük ısıda saç kurutma makinesiyle kulağınıza kaçan suyu kurutun. Ancak, makineyi kendinize çok fazla yaklaştırıp kendinizi yakmayın

4. Reçetesiz satılan antiseptik kulak damlalarından kullanın. Kulağınızın içine 2-3 damla sıkın ve başınızı su kaçan kulağınız aşağı bakacak şekilde çevirin. Kulağınıza kaçan su bilgi portalı damlayla birlikte dışarıya akacaktır.

5. Eğer su kulağınızda kalırsa bir sorun olup sınırsız bilgi

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Kulağa kaçan su nasıl çıkarılır? Konusuna Ait Etiketler

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Ceren dedi ki:

    Havuzda kulağıma su kaçtı lütfen yardım edin çıkmı bi türlü ne yapmalıyım?

  2. duru dedi ki:

    kulağıma havuzda su kaçtı hala ağrı yapıo çıkmadı bütün herşeyi denedim çıkmadı başka napmalıyım??

Yorum Yaz

Yukarı Çık