Kumpara.com

Kumpara.com

Kumpara.com’un fikir babası ve kurucu ortağı Ali Murat Erkorkmaz, düzenlenen basın toplantısında yaptığı konuşmada, firmaların hedef kitlelerine doğrudan ulaşmalarına ve onlar hakkında daha detaylı bilgi almalarına olanak sağlayacak sistemde, firmaların yanı sıra tüketicinin de kazanacağını kaydetti.

Kumpara firmaların tanıtım bütçelerini hedef kitleleriyle paylaşmalarına olanak sağlayan bir web sitesidir. Çevremizdeki milyonlarca firma, ürünlerini tanıtabilmek için olası müşterilerine para ödeyeceklerdir.

Hergün yüzlerce firmadan gelebilecek parasal akış, sizin yaşam standardınızı tümden ciddi olarak değiştirebilir. Medya ya ödenen milyarlarca liranın bir kısmı neden size de gelmesin? Tüm yapacağınız profilinizi girmektir.

KumparaKumpara.com a üye olan bireysel kullanıcılar, firmaların internet sitelerine yönlendirilerek ürün ve kampanyaları hakkında bilgi edinirken aynı zamanda aylık gelirlerini yükseltip yaşam standartlarını geliştirebilecekler.

Kısa bir süre sonra hayata geçecek olan bu önemli projenin uluslararası yapılanmasının 2011’in son çeyreğinde tamamlanması hedefleniyor.

Kumpara.com un fikir babası ve kurucu ortağı olan Ali Murat Erkorkmaz, Compischo adlı ünlü yapay zekâ yazılımıyla da tanınıyor ve ileri yazılım teknolojileri otoriteleri tarafından dünyadaki ilk üç bilim insanı arasında gösteriliyor. Erkorkmaz, 1984-1988 yılları arasında NASA için projeler üretmiş ve NASA nın dergisine kapak olmuştu.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. perihan dedi ki:

  Panele hergün giriyorum hep aynı şey ekranda bir sürü firma logosu var kampanya yok ne zaman limiti doldurup ödeme alırız meçhul böyle internette nasıl devrim yaratacak merak ediyorum

 2. besim can dedi ki:

  Bu sistemin hiç doğru dürüst tanıtımı da yapılmıyor nasıl tutacak anlamış değilim hadi 50 firma var diyelim anlaştınız bize bi sefer teklif yolladılar sonra ne olacak sistem tıkanacak ondan sonra 2. teklif gelsinde ödeme alayım diye bekle dur benim görüşüm böyle yinede inşallah tutar diyorum sonuçta emek veriliyor bu tarz girişimlere

 3. ufuk dedi ki:

  8 kampanya varmış bu gün baktım hepsi bitmiş… !

 4. Meral cankız dedi ki:

  bu sitedeki mantık napolyonla aynı zaten izinli pazarlama farklı gibi gösterilen site üzerinde yer alıyor olması ve evet açıkca söyleyim başta umutluydum ama şimdiden başarısız olmuş bir projedir.

 5. fatih dedi ki:

  ya bu kumbaraya üye oldum ama her gün güncelleme istiyor firma filanda gelmiyor logosu ne iş anlamadım

  1. birdunyabilgi birdunyabilgi dedi ki:

   Kumbara.com sistemi daha tam oturmadığı için siteye kullanıcı girişi yapıldığında profil bilgilerini istiyor ona göre size hangi firmalar teklif gönderecekse o belirlenecekmiş bu aralar günlük ziyaret edip hangi firma kampanyada ise ona tıklayıp soruyu cevaplayıp 0.250 kuruşu hesabınıza işletmelisiniz

Yorum Yaz

Yukarı Çık