Mahmut Erdemir

28 Mayıs 1958 tarihinde Kırıkkale’de doğdu. İlk ve Ortaokulu Çelebi İlçesinde, liseyi Kırıkkale okudu.  Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Bilimler ve İşletme Bölümlerini bitirdi.

1980 yılında Millet Gazetesi’nde yazdığı makaleler ile  gazetecilik mesleğine başladı. Hergün, Millet, Gündüz, Ortadoğu, Dünya,  İl, Yeni Düşünce, Yeni Hafta, Ankara Ses, Esnafın Sesi ve Anadolu gazetelerinde muhabirlik ve yazarlık yaptı. Sivil toplum kuruluşlarının yayınlarından olan, TUDEV İş Dünyası, Başkent İktisatçılar, Vakıftan Haberler, Dönemeç, Çifçi ve Köy Dünyası, Kırıkkalem ve TESKOB dergilerinde makaleleri yayınladındı.

Sosyal Güvenlik Kurumu Dergisi “Bülten” de  Yazı İşleri Müdürlüğü görevinde bulundu.  Türkiye Yazarlar Birliği Üyesi olan Mahmut Erdemir,  Başkent İktisatçılar Derneği Yönetim Kurulu Üyesi.  Ankara Valiliği Strateji Geliştirme çalışmalarına katkı sağladı. Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı,   Kayıtdışı İstihdamla Mücadele (KADİM)  Projesinde Koordinatörlük (Bilgilendirme ve Tanıtım ) yaptı.

TRT GAP Televizyonunda, sosyal güvenlik kurumlarının yapısı ve işleyişleri  ile ilgili program çalışmalarına katıldı.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık