Markafoni ile alışveriş keyfi

Türkiye’de Markafoni’yle “özel alışveriş” dönemi başlıyor…

Türkiye’nin ilk özel alışveriş sitesi Markafoni, bir ilke imza atarak Avrupa ve Kuzey Amerika’da milyonlarca modaseverin yaşadığı özel alışveriş deneyimini Türkiye’ye getiriyor.

Sitede giyim, aksesuar,sınırsız bilgi spor malzemeleri, kozmetik, oyuncak, teknoloji ve dekorasyon gibi farklı alanlarda ürünleri bulunan seçkin markalar, % 70’e varan indirimli fiyatlar ve özel kampanyalarla üyelere sunuluyor.

Sadece davet ve referans yoluyla siteye üye olabilen özel grubun, seçkin markalara avantajlı fırsatlarla sahip olmasını sağlayan özel satış sistemini kullanan Markafoni, her markanın limitli sayıda ürününe yönelik,sınırsız bilgi 2-5 gün süreli özel kampanyalar düzenliyor.

Her yeni kampanya için gönderilen “alışverişe davet” ile üyeler özel fırsatlı ürünlerden haberdar ediliyor.

İlk kampanyası 1 Temmuz’ da başlayan Markafoni, fırsatlarla dolu kampanyalarına, dünyanın en tanınmış markalarıyla devam edecek.

Sadece site üyelerinin katılabildiği bu zahmetsiz alışveriş keyfiyle vakit kaybetmeden tanışmak için ya davet edilmiş olmak,sınırsız bilgi ya da bir üyeyi referans göstermek gerekiyor. Markafoni, internet alışverişinde yeni bir dönem başlatıyor…

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. yeşim dedi ki:

  Merhaba, bilgiler için teşekkür ederim yalnız markofoni değil markafoni olması gerekiyordu, yalnış yazılmış.. iyi günler

  1. birdunyabilgi birdunyabilgi dedi ki:

   Uyarınız için teşekkürler gözden kaçmış küçük bir ayrıntı düzenlendi

 2. tarık asar dedi ki:

  site içi şikayet var sitesinden bilgi alın olmaz böyle bir alışveriş alacağınıza pişman olursunuz

Yorum Yaz

Yukarı Çık