Medicana Konya hastanesi randevu adres ve telefonu

Medicana Konya hastanesi randevu adres ve telefonu

Medicana Konya Hastanesi 7.000 m2‘lik arazi üzerinde toplam 28.250 m2 kapalı alanı ile İç Anadolu’ nun en büyük ve en kapsamlı, ülke çapında da kendinden söz edilen sayılı hastanelerinden biridir.

Medicana Konya Hastanesi, teknolojik olarak ta en üstünü olacak şekilde planlanmıştır. Tüm tıbbi branşlarda hizmet veren hastanemiz, bölgeye Onkoloji ve Radyoterapi hizmetlerinde yeni bir standart getirmiş, Kardiyoloji ve Kalp Damar Cerrahisi’nde Ankara ve İstanbul’la birlikte merkez konumuna gelmiştir. En yüksek teknoloji ile kurulan tüp bebek merkezi de oldukça güçlü ve iddialı olarak burada hizmet vermektedir.

Anadolu’nun merkezinde yüksek teknoloji.

Medicana Konya hastanemizin de projelendirilmesi ve inşası JCI kriterlerine göre yapılmıştır. Genel Yoğun Bakım, Kardiyovasküler Cerrahi Yoğun Bakım, Koroner Yoğun Bakım ve Yenidoğan Yoğun Bakım Ünitesi; teknoloji ve hastane mimarisinin son imkanları kullanılarak tasarlanmıştır. CIP, VIP, standart hasta odaları ve yoğun bakım hasta odaları hasta konforunu ön planda tutarak, tıbbi işlemlerin ve tedavinin gerçekleştirileceği tüm sistemlerle donatılmıştır.

Anadolu’nun merkezinde konfor ve kolaylık.

Medicana Konya’ da hasta odaları, hastanın rahatlığı ön planda tutularak dizayn edilmiştir. Tıbbi işlemlerin ve tedavinin gerçekleştirileceği hasta odalarında; hasta, refakatçi ve tıbbi kadronun olası tüm ihtiyaçları göz önüne alınarak maksimum konfor anlayışı çağın gerekleri ile birleştirilmiştir. Hastaların hastanede kaldıkları süre içerisinde günlük yaşam aktivitelerini kesintisiz sürdürmelerini sağlayacak konfor düşünülerek alt yapı oluşturulmuştur. Hasta hastanede kaldığı süre boyunca hem kendisine tedavi sağlayan sağlık ekibi ile hem de dış dünya ile çağın gereklerine uygun tüm teknolojiyi kullanarak iletişim kurma imkanına sahiptir

Medicana Konya’ da, tüm tedavi işlemleri akademik deneyimli tıbbi kadro ve ileri teknoloji ürünü tıbbi cihazlarla sağlanmaktadıır. Son sistemle donatılmış ameliyathanelerinde aynı anda birden fazla cerrahi işlemin yapılabileceği en son teknolojik donanımlar bulunmaktadır. Hastane bünyesinde bulunan 64 Kanallı Çok Kesitli (Multidedektör), Bilgisayarlı Tomografi cihazı (BT), 1.5 Tesla Manyetik Rezonans İnceleme cihazı (MR), 4 boyutlu kadın doğum amaçlı üst seviye ultrason cihazı, PACS (Tıbbi Görüntü Arşivleme ve İletişim) Sistemi, Tüm Vücut PET CT, Çift Başlı Gama Kamera gibi ileri teknoloji cihazlarla hizmet verilmektedir. Tıbbi hizmetlerde; kalite, güvenlik, konfor ve mahremiyeti çok önemseyen hastanemizde kanser tedavisi dünyada uygulanan ve kabul gören en yüksek standartlarda yapılmaktadır.

Konya’ya dünya standartlarında sağlık hizmeti getiren olan Medicana Konya Hastanesi, bölgenin tüm sağlık hizmetlerini tek çatı altında toplayarak şehrin hizmetine sunmaktadır. Medicana Konya Hastanesi, kadın hastalıkları ve doğum, çocuk hastalıkları, göz, kulak burun boğaz, dermatoloji, plastik cerrahi, dahiliye, endokrinoloji, check–up, göğüs hastalıkları, göğüs cerrahisi, ortopedi, fizik tedavi ve rehabilitasyon, kardiyoloji, kalp damar cerrahisi, gastroenteroloji, ağız ve diş sağlığı, acil, radyoloji, tıbbi laboratuvarlar ve yoğun bakım alanlarında verdiği hizmetlerle ön plana çıkmaktadır. Hastanemizin sunduğu hizmetler bölgede ileri kanser tedavisi, mikro-cerrahi, travma cerrahisi, omurga ve protez cerrahisi ile tüp bebek sahalarındaki eksiklikleri tamamlayacak şekilde planlanmıştır.

Medicana Konya Hastanesi’ nin teknolojik altyapısı, uzman kadrosu ve modern binasıyla sadece Konya ve çevre illerin değil, gurbetçi vatandaşlarımızın yoğun yaşamakta olduğu Avrupa ülkelerinin de çekim merkezi olma niteliğindedir. Bu yönüyle Konya ve çevresinde sağlık turizmi alanında özellikle tüp bebek, göz, diş, plastik cerrahi, protez ve kozmetoloji bölümleriyle ön plana çıkmaktadır.

medicana.com.tr

Tel:
Tel:

İş başvurusu için : TIKLAYINIZ

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

  1. Avatar mitat aydın dedi ki:

    merhabalar genel cerraha muayene olmak istiyorum hekim yok

Yorum Yaz

Yukarı Çık