Medicana Samsun Hastanesi randevu alma adres ve telefonu

Medicana Sağlık Grubu; İstanbul’da 5, Ankara’da 1 olmak üzere toplam 6 adet hastane ile uluslararası standartlarda sağlık hizmeti sunan, 20 yıllık sağlık deneyimi ile sektörün önde gelen sağlık gruplarından biridir. Grubun, Ankara ve İstanbul’daki iki hastanesi, “A Tipi VIP Hastanecilik” alanında dünyanın sayılı özel sağlık kuruluşları arasında yer alıyor.

Medicana Sağlık Grubu; “A tipi VİP Hastanecilik” anlayışını Medicana International Samsun Hastanesi ile Karadeniz’e taşıyor. Mayıs 2011 tarihinde açılması için hazırlıkları sürdürülen ve 70 milyon dolarlık yatırım değeri bulunan Medicana International Samsun Hastanesi’nin, Karadeniz Bölgesi’nin sağlık üssü olması planlanıyor.

Medicana Hastaneler Grubu’nun mevcut yönetim kapasitesi, bilgi teknolojileri altyapısı, kalite/akreditasyon gücü ve medikal turizmde almış olduğu mesafe, Medicana International Samsun Hastanesi’nin bölgede lider sağlık kuruluşu olma sürecini hızlandırıp güçlendirecek.

30 bin metrekare kapalı alan üzerine inşa edilen Medicana International Samsun Hastanesi;

4 VIP Oda
8 Suit Oda
75 Yoğun Bakım
133 Tek Kişilik Hasta Odası
220 yatak kapasitesine sahiptir. Kardiyoloji ve Acil gözlem ünitesi 35 yatak kapasitesindedir. Hastanenin 150 araçlık kapalı ve açık otoparkı bulunmaktadır.

En son tıp teknolojisi ve konforuyla donatılan Karadeniz’in en büyük özel hastanesi Medicana International Samsun Hastanesi, bölge iller ve çevre ülkelere, Türkiye’nin alanlarındaki uzman doktorlarıyla en üst düzeyde sağlık hizmetleri sunmayı hedefliyor. Kuruluşundan beri, sadece Samsun’a değil, bölge iller ve çevre ülkeleri göz önünde tutularak hayata geçirilen bu proje; Karadeniz Bölgesinde “sağlık turizminin” öncüsü olmayı hedefliyor.

Özel Medicana International Samsun Hastanesi, Medicana Hastaneler Grubu’nun hastane işletmeciliği ve yönetimi konusundaki mevcut gelişmiş bilgi tecrübesi ile Karadeniz’de bir sağlık üssü olacak.

Telefon:444 63 34

Web:

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

 1. Rabia dedi ki:

  Online randevu ne zaman başlayacak?

 2. ZEKİ BİLGİN dedi ki:

  KBB.PRF.TEOMAN ŞEŞENİ KUTLARIM.EDİRNEDEN OĞLUMU ONUN İÇİN GETİRDİM.ALLAH RAZI OLSUN.MÜKEMMEL AMELİYAT YAPTI.HOCAMIZI HASTAHANEYE ALMANIZ DEGERİNİZİ BİR KAT DAHA ARTIRDI.BAŞARİLAR DİLİYORUM.HOCMIZA SAYGILAR

 3. Naci BİLGİLİ dedi ki:

  online randevu sisteminiz ne zaman başalacak.? İYİ çalışmalar

 4. özcan çermikli dedi ki:

  Ben sizin hastanenizde sterilizasyon tekniksyeni olarak çalışmak istiyorum lütfen benimle ilgilenin çok acil telefonum 05446961639 şimdiden çok teşekkür ederim Zaten cv ve sertifikalarımı hastanenize bıraktım 2 hafta önce

 5. fatma keskin dedi ki:

  hastanenız cok kalıtelı dıs goruntusu cok guzel gelıp muayene olmak hastaneye gelmek ıstıyorum

  orhangazı mah.mevlana sok.no.3

Yorum Yaz

Yukarı Çık