MEDİKENT HASTANESİ KIBRIS RANDEVU ALMA ADRES VE TELEFONU

MEDİKENT HASTANESİ KIBRIS RANDEVU ALMA ADRES VE TELEFONU

Medikent Hastanesi 3000 m2 arazi üzerine 6000 m2 kapalı alana sahip, görünümünden konumuna ,alt yapısına ve gerek bina inşaatında gerekse iç donanımda kullanılan teknolojiye kadar dünya standartlarında çok amaçlı bir hastane olarak inşa edilmiştir.

2007 yılı Haziran ayında inşaatına başlanan Medikent Hastanesinin inşaatı tamamlanmış olup 30.10.2009 tarihinden itibaren Kıbrıs halkına sağlık hizmeti vermeye başlamıştır.Medikent Hospital

En yüksek düzeyde sağlık hizmet kalitesine ulaşabilmek amacı ile yapılan yatırımlar Medikent Hastanesi’nin bugün Kıbrıs’ın en büyük özel hastanesi olmasını sağlamıştır.

50 yatak kapasitesi bulunan hastanenin 26 adet tek kişilik, 4 adet suit tam donanımlı kişiye özel hastane odaları ve 18 adet yoğun bakım odası mevcuttur.

Amacımız , en kötü anımız olan hastalık hallerinde, Ülkemiz Halkının ve tüm insanların yanında olmak , ellerinden tutmak ve seviyeli bir sağlık hizmeti verebilmektir.

Vizyonumuz ise personelimizi sürekli eğiterek ve teknolojideki gelişmeleri takip ederek ortaya koyduğumuz yüksek düzeyli sağlık hizmetinin düzeyini hergeçen gün daha da yükseltmektir.

Telefon : 0 392 680 80 80

Acil : 1199

Adres : Atatürk Caddesi No:13 (Eski Girne yolu) Gönyeli / Lefkoşa

E-Mail :

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık