Medistate Kavacık Hastanesi adres ve telefonu

adres ve telefonu

Medistate Kavacık Hastanesi, 17 bin metrekare kapalı alan üzerine kurulu, 120 yatak kapasiteli, 9 yeni doğan, 9 erişkin, 3 koroner ve 5 kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleri, VIP odaları, teknolojinin ulaştığı son noktada donanıma sahip olan ameliyathaneleri ile teknoloji, tecrübe, ilgi ve kalitenin buluştuğu noktadır.

İstanbulun en önemli merkezlerinden biri olan Kavacık’ta konumlanan Medistate Kavacık Hastanesi, Levent’e 8km, Ümraniye’ye 12 km mesafede ki ulaşım kolaylığı sayesinde, ihtiyacı olan herkesle kaliteli sağlık hizmetini buluşturmaktadır.

Özel hastaneler arasında en büyük acil servise sahip olan Medistate Kavacık Hastanesi, bilimsel ve yüksek teknolojiye sahip altyapısı, yıldız hekim kadrosu, doğru tanı ve doğru hizmet anlayışını destekleyen etik bilimsel kurulu, hasta sağlığı için en doğru kararın alınabilmesi adına yurtdışındaki uzman hekimler ile hasta rapor ve durumlarının paylaşıldığı online sistemi ile güven ve kaliteli sağlığın merkezidir.

Toplum yaşam kalitesini yükseltme vizyonu ile şekillenen Medisate Kavacık Hastanesi toplum sağlığının yanı sıra çevre sağlığına da büyük önem vermektedir.

Türkiye’de bir ilk olan ‘Yeşil Hastane’ özelliği ile çevre dostu, doğaya hiçbir şekilde zarar vermeyen, yandığında dahi zehirli madde yaymayan malzemeler kullanmaktadır.

Operasyon yapılacak organı üç boyutlu gösteren aydınlatma sistemi ve dönebilen kolları sayesinde insan elinin ulaşamayacağı yerlere girme özelliklerine sahip olan Da Vinci Cerrah, Medistate Kavacık Hastanesi’nde hastalarını sağlıkla buluşturmaktadır. Da Vinci teknolojisi diye adlandırılan robotik cerrahlar ile jinekoloji, üroloji, kulak-burun-boğaz, genel cerrahi ve kalp damar ameliyatları kansız, neştersiz ve ağrısız yapılabilmektedir.
Hakkımızda

Kaliteli Sağlık Birimleri!

* 17 bin metrekare kapalı alan
* Yüksek teknoloji ile donatılmış kişiye özel 120 yatak kapasiteli yeni doğan, erişkin ve koroner yoğun bakım üniteleri
* Özel diş ve tüp bebek merkezi
* Kalp damar cerrahisi yoğun bakım üniteleri
* VIP hasta odaları
* Teknolojinin ulaştığı son noktadaki ameliyathaneler

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam için ne gerekiyorsa… Medistate Kavacık Hastanesi

Rüzgarlı Bahçe Mahallesi Cumhuriyet Cad. No:24 Kavacık / Beykoz

T: +90 216 331 4040
F: +90 216 413 7515

Çağrı Merkezi

T:

E-mail

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık