Mini Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

mezuniyet elbisesi modelleriMini Mezuniyet Elbisesi Modelleri 2014

Liseden mezun olan genç bayanlar için seçtiğimiz bu elbise modellerini çok rahat üniversite mezuniyet balosunda da giyebilirsiniz.

Ağırlıklı olarak sırt dekoltesi kullanılıyor yine. Kollar bu tasarımlarda da mevcut. Yazın sıcağında ne uzun kolu demenize fırsat vermiyoruz çünkü bu kollar tülden. Tül de istemem derseniz kalın askılı modelleri tercih edebilirsiniz. Yani mezun olacak genç bayanlar 2014 sizin yılınız sayamayacağınız kadar abiye elbise modelleri var ve hepsi sizleri bekliyor.

Kumaşlar çoğunlukla pamuklu, oynayıp tüm okul stressinizi üzerinizden atarken terlemek gibi bir sıkıntınız olmayacak. Şifon elbiseler deseniz efil efil uçuşan etekleriyle hiç rahatsız etmeyecek sizi.

Pamuklu olanların %90 ı dar, vücuda oturan kesimler. Sınav stressiyle yemeyi biraz abarttıysanız, azıcık diet yapmanızı öneririz zira, eminiz ki siz çok önemsemeseniz de herkes en iddialı kıyafetleri tercih edecek ve tüm güzelliğini gözler önüne sermek isteyecektir. Sizler için seçtiğimiz mezuniyete özel elbise modellerine bir göz atarak kıyafet seçiminde kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz.
Resimlerin büyük halini görmek için üzerine tıklayın

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık