Mutfağınızda kahvaltı köşesi için yer açın

Mutfağınızda kahvaltı köşesi için yer açın

Gün içerisinde oldukça vakit geçirilen mutfaklarda kahvaltı köşelerinin önemi büyüktür. Siz de evinizde kahvaltı için yer açın.

Her metrekaresi güzel mutfağınıza yeni güzellikler katarak, kahvaltı köşesi yapmayı hiç düşündünüz mü? Mutfak, şıklığının yanı sıra bir o kadar da kullanışlı olması gerekir. Ailelerin küçük olması ve yoğun geçen bir hayat nedeniyle mutfaklarda küçük de olsa yemek köşeleri önem kazanmıştır.

İşte mutfağınızda şirin kahvaltı köşeleri yaratabilmeniz için öneriler…

– Mutfağınızda ada mutfak modelinde bir tezgah ve onun uzantısında küçük bir kahvaltı köşesi hazırlayabilirsiniz.

– Mutfak kahvaltı masalarında sedir şeklinde oturma köşelerini de tercih edebilirsiniz. Oturma bölümünün alt kısmını dolap olarak da kullanabilirsiniz.

– Mutfağınızda cam önlerini yemek masası alanı olarak değerlendirebilirsiniz. Güne renkli bir kahvaltı sofrası ile başlamak neşeli bir güne de sebep olabilir. Kahvaltı köşenizi renk renk sandalyeler ve kırlent yastıklarla dekore edebilirsiniz.

– Mutfağınızdaki kullanımı zor, ölü köşeleri yemek masası alanı olarak kullanabilirsiniz. Köşe koltuklar hem daha fazla oturma alanı sağlar hem de çok şık dururlar. Sarı ve gri tonlar mutfağa çok yakışan renklerdir. Aydınlık ferah bir mutfak için bu renkleri de tercih edebilirsiniz.

– Mutfağınızda yemek alanınızı oturma odası konforunda hazırlayabilirsiniz. Gerek rahat bir kanepe gerekse abajur ve aksesuarlarla mutfak yemek köşenize konforlu bir oturma odası havası katabilirsiniz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık