Niğde Doğum Hastanesinden Telefonla randevu alma

Niğde Doğum Hastanesinden Telefonla randevu alma

Niğde Doğum Hastanesi’nin asıl ismi Dr. Doğan Baran Çocuk Hastalıkları Hastanesi’dir.

Niğde’nin Özbelde Mevkiinde, yaklaşık 20.000 m2 arsa üzerinde Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi olarak iki ayrı binadan oluşmaktadır.

1998 yılında Kadın Doğum binasında başlayan yolculuk, 2005 yılında çocuk hastanesininde hizmete başlamasıyla daha geniş bir hastane olarak devam etmektedir. Hastanemiz tüm bölgeye hitap edebilecek kapasite ve kaliteye sahiptir.

Yılda 130.000 poliklinik, 14.000 yatan hasta, 60.000 acil hastaya hizmet verilmektedir. Tüm laboratuvar, ultrason, renkli doppler, röntgen cihazları, ve diğer cihazlarımız uluslararası kalitede olup, hastalarımıza en doğru teşhis konularak; en uygun tedavinin uygulanmasında yardımcı olunmaktadır.

İlimizde doğumların %90′ı hastanemizde gerçekleşmektedir. Modern ameliyathanemizde Kadın Doğum ve Çocuk Cerrahi ile ilgili tüm ameliyatlar başarı ile yapılmaktadır.

Niğde Doğum Hastanesi Randevu Alma

Sağlık Bakanlığının çıkarmış olduğu 182 Merkezi Hastane Randevu Sistemi nedeniyle hastanemizden online randevu alınamamaktadır. 182 den Telefonla Randevu alabilirsiniz.

Niğde Doğum Hastanesinden Telefonla randevu almak için ;

* Ev, iş, ankesör veya cep telefonlarından 182 numaralı Sağlık Bakanlığı MHRS Çağrı Merkezi aranır.

* 182 numaralı telefonu arayan vatandaş tarafından çağrıyı karşılayan asistana (canlı operatör) randevu talebinde bulunulan vatandaşın T.C. Kimlik Numarası verilir. Asistan vatandaş bilgilerini doğrular.

* Vatandaş randevu talebinde bulunduğu hastane, poliklinik ve hekim bilgilerinden en azından hangi polikliniğe gideceğini asistana bildirdikten sonra, asistan uygun tarih ve saat dilimlerini vatandaşa iletir.

* Vatandaş seçimini yaparak randevusunu alır.

Laboratuvar Sonuç:Hastane Laboratuvar Sonuçlarını Al

Niğde Doğum Hastanesi

Hastane: Niğde Doğum Hastanesi
Telefon Numarası: 0388 221 10 60-61-64
Faks: 0388 221 10 63
Randevu Telefon: 182 (Merkezi Hastane Randevu Sistemi)
İlçe / İl: Merkez / Niğde
Adres: Fertek Yolu Üzeri
Web Sitesi: http://www.nigdedogum.gov.tr
Reklam:

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık