Nihan Giyim Ferace,Kot ve Pardesu Modelleri

nihan-ferace555Nihan Giyim Ferace,Kot ve Pardesu Modelleri

Ferace almak istiyorum şık, kaliteli ve sade bir model hayal ediyorum diyorsanız Modaneva Blog olarak sizlere tavsiyemi Nihan markası olacaktır öncelikle.

Kaliteli duruşu, tesettür ruhuna uygunluğu ve şık çizgileri ile son zamanların en çok tercih edilen tesettür modellerinden feracenin en güzel tasarımlarına imza atan Nihan, gençler ve orta yaşdaki hanımlar için farklı ferace modellerine sahip.

Günlük şıklığı denim kumaşlarla hissediyorum diyen hanımlar için ise, Nihan kot pardesular hazırlamış. Deri kemerleri, hakim ve yuvarlak yaka detayları ile oldukça şık modellere sahip olan bu kot pardesu modelerini sosyal hayatınızda rahatlıkla tercih edebilirsiniz.

Deri çantalar ile de aksesuar olarak tamamlayabileceğiniz bu kot pardesu modelleri renkli Tuğba ipek şalları ile size güzel bir bütünlük sağlayacaktır.

Özellikle de genç hanımlar genelde kendi yaşlarına uygun sade ve şık çizgileri tesettür giyimde bulamadıklarından yakınır, fakat Nihan giyim şık duruşu ve enerjik çizgileri ile bizce bu sorunu tam anlamıyla çözüyor diyebiliriz.

Sponsorlu bağlantılar
ÖZEL ARAMA FORMU

ARADIĞINIZI BULAMADIYSANIZ BURADAN ARAYIN

Bu Konuyu Sosyal Medyada Paylaş

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Yorum Yaz

Yukarı Çık